reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Natka no to kciuki za to aby to było to w końcu to wasz czas. Może się spotkamy w szpitalu :-)

Lunera, Panikara A wody nie powinny się saczyc cały czas? Bo jak zdejmuje wszystko to nic nie leci.

Wczoraj ruszać się z bólu nie mogłam A dziś czuje się jak młody Bóg!

Lucyna,Magda jak tam w szpitalu? Jak samopoczucie?

Ula A Ty jak się czujesz?

Kurczę nie pamiętam kto jeszcze w szpitalu został... kasietta Ty już w domu?
Aneczka?
 
reklama
Stąd ta wypasiona półka na lody ha ha ha.
Będę mieć podobnie, więc może cc mnie czeka.
Wrzuć później fote małego u niego w pokoiku, ciekawa jestem jak się komponuje w kolorach czerni i bieli.
Jak się czujesz?
 
Mnie osobiście się wody nie sączyły tylko odeszły naraz, ale cina pisała że jak jej się sączyły to miała ciągle mokrą wkładkę. Teraz w tą pogode ciężko to obczaić bo ja przez ten upał też mam wciąż wilgotne majtki.
 
Lilija - zrobie później i wrzuce :) ;
ja się czuje.... nieźle. szwy mocno ciągną, mało śpię, jestem zmęczona... ale naprawdę to mały pikuś:) mam tylko wiele obaw i musze sie trzymać gdy wracaja wspomnienia z porodu bo zaczynam automatycznie ryczeć. Baby blues czyha.
a co u Ciebie??

Pupui - jak tam Babo??
 
Panikara ściągnęłam majty, zobaczę jak bez wkładki.

Blerka U mnie duże wahanki nastrojów. Potrafię w tym samym dniu mieć świetny humor A za chwilę beczec. Jeden dzień chodzić z bólu nie mogę A inny prawie nie boli.

Zazdroszczę malucha już na zewnątrz.
 
Oj Blerka - ja to caly czas cos do roboty mam. Ławke do cwiczen skrecilam. Papiery prawie poukladalam. pranie jedno juz poskladane, drugie wisi i schnie. Jocha odebrany z przedszkola, zjadł ogorkowa i ogladamy bajki a ja jem pizze na obiad...

W sekundowych przerwach śledze na bierząco co u nas..


Blerka, gdzie kupiłaś szarą pieruche tetrowa??
 
reklama
Do góry