reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lidia
Nie martw sie! Takie mysli o rozwodzie przychodzą przed porodem. Ja myśle o rozwodzie przy każdej kłótni a potem mi przechodzi. Taki chyba urok przedporodowy. Hormony sprawiają, ze nie myślimy racjonalnie. Zobaczysz maleństwo to Ci sie świat o 180 stopni obróci i będziesz tylko o maleństwie myślec.

Ja dzisiaj poszalalam z porządkami i pomykam podłogi. Zrobiłam tez wielki gar rosołu i mam spokój z obiadami na dwa najbliższe dni. Uff... Jeszcze tylko na dzisiaj zaplanowałam depilacje całego ciała wiec godzina mi w łazience zejdzie... Trzeba byc gotowym na godzinę zero;)
Jesli tak jest ze przed porodem sie dostaje nadludzkiej siły i energi to już niedługo urodzę. Plecy mnie strasznie bolą, ale czuje żebym mogła góry przenosić.

Akuku
jaktam skurcze? Ja wczoraj miałam dwa i na nadzieji sie skończyło. Były dwa soczyste i potem nic ;(
 
Usiulka gratuluje !!! Witaj Borysku ;)

Fioleczka moze pozycja nie pasuje ? Nie wiem co doradzic ;(

Lucalew jzu ? 3 godz od przebicia wod! Ide czytac co dalej ;)

Beatko ja krwawilam tudzin ze 3 dni przerwy i jescze pozniej kilka dni krwawilam jakos.

Zuzagk na mnie seks nie dziala..podskoki..przysiady.. noszenie emilka tez nie.. wieszanie prania.. i robienie przeroznych czynnosci..no nic nie rusza ! Mala nie wspolprcuje z mama kompletnie !
A jutro moj chrzesniak ma urodzinki i chcoalabym by ta data zostala jego data ;)

Amor sa i nie ma hehe.. ja juz nie sprawdzam co ile.. jak bede zdychac z bolu to wtedy zaczne liczyc.. hehe

Skoro sprzqtanie nie pomaga to ja to pierdziele ! Bede lezec i odpoczywac az urodze !
 
Ale ale rano odeszedl mi kolejny kawalek czopa.. poczulam ze mi mokro hehe. Takze co tam poooooooowoli soe dzieje.....
 
no wlasnie u mnie tez sie niby dzieje, ale Maly wyjsc nie chce. czysci mnie, skurcze mam, wszystko mnie boli, Malego to czuje jakbym na glowce siedziala, ale nie mysli o wychodzeniu :)
 
reklama
Do góry