reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Usiulka gratulacje, dobrze że już po wszystkim :-)

Kasietta super, w końcu do domku!

Ja dziś mam dziwny dzień, pierwszy raz w tej ciąży tak,do południa nie miałam siły nic robić , a pociłam się strasznie, tylko leżałam - fatalnie, aż moje dziecko było w szoku, bo ja nie potrafię odpoczywać, a tu mama leży i nie ma na nic siły.
 
No u mnie tez właśnie skąpo..

Tak mi wywolywali oxy i nie powiem bolało ale do przeżycia;-) tylko skurcze mialam smieszne bo nie od dna tylko u dołu brzucha

Lucalew & dasz radę
 
Usiula gratuluje!!!

Lucalew kciuki. Jeszcze tylko chwila

Kasietta super ze juz do domku. A jak corcia?

Beata u mnie 2 tygodnie dzis i jeszcze krwawie. Ale z tego co pamietam to po pierwszym porodzie po tygodniu juz byl spokoj.

Ktos jeszcze pytal o higiene krocza po nacieciu i ile sie goi. Ja stosowalam do podmywania tantum rosa dopoki szwy mialam. A co do gojenia to u mnie po jakis dwoch dniach od zdjevia szwow byko ok. Natomiast na pelne wygojenie blizny to wiecej ale nie pamietam ile za pierwszym razem to trwalo

Lidia wspolczuje sytuacji z mezem i mam nadzieje ze faktycznie po narodzinach malenstwa sie opamieta

Ewelinka kciuki na jutro
 
ja na gojenie krocza bede uzywac octenisept, tak samo na pepuszek.
siostra mojej mamy sprawdzila (maly ma rok) i jest baardzo zadowolona
 
reklama
Kochane zyje! We wtorek moze wyjdziemy.
Dziekuje bardzo wszystkim za kciuki i gratulacje! :* jestescie wielkie!! Anney Beatka Luca moje baby :*
Luca kciuki!!!
Nie jestem w stanie wszystkiego przeczytac ale gratuluje kazdej ktora w czasie mojej nieobecnosci urodzila swojego babelka!! :*
Czuje sie w porzadku tylko naciete krocze troszke szczypie no i wyszly mi hemoroidy . Na watku porodowym opisze ten koszmar. Powiedzialam sobie ze nigfy wiecej. Jedynt plus mojego porodu to czas czyli 3h.
Trzymam kciuki za kazda oczekujaca !
 
Do góry