reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Newsy!!


Magdusia od rana na oxy i pol
Godziny temu odeszły jej wody!!!!!!
Liwia is on her way :)))))))


Co do znieczulenia.No wlasnie tez jestem ciekawa.
Znam osoby, ktore miały i takie ktore nie miały.
Żadna z tuch co miały juz przy kolejnych porodach go nie wzięła.

Lucalew, biedna :(
 
Ewelinka trzymam kciuki za rozkręcenie akcji!!! &&&&

Evelinkua oby się wszystko uspokoiło kochana! Ty nasza bidulko cały czas stres się Ciebie trzyma :(

Zuza ja też jeżdżę samochodem, ale wczoraj jak sobie wymyśliłam wyjazd do centrum handlowego 30km w jedną stronę to wszyscy próbowali mnie odwieźć od tej myśli, a w końcu m pojechał ze mną i dostałam od niego oficjalny zakaz jeżdżenia samej w tak dalekie trasy...bez sensu :(

Magdus kciuki za szybką akcję bez komplikacji i zdrową malutką! &&&&
 
Ostatnia edycja:
Bunia ci wyszlo z ta przesylka ?

Aneczka ! Gratuluje! Witaj Szynonku ;)

Lucalew wspolczuje. Takie lezenie w szpitalu bez sensu ;/ szpital zadowolony bo kase za Ciebie wezmie eh.

Zuzzi oby to bo pp co masz sie meczyc ! Trzymam kciuki!

Ewelinka to trzymam mocn kciiki!

Evelinkua to kcouki za ppwstrzymanie trzymam!

Anney ja tez sie zawsze w panice budzilam czy dziecko oddyha haha. Normalne ! Albo szukalam czy nie zasnelam trzymajac na rekach haha.

Ty musisz isc do poloznej ? U nas tak ze to ona do mnie przychodzi ;)

Zuzagk ja prowadze jak musze ;) nie mam z tym problemu. Jak sie zacznie to skrece na szpital haha.

Zuzagk to trzymam kciuki za twoje przepowiednie ;)

Magdusia mocno kciuji trzymamy! Juz niedlugo bedzie Liwia !

Jad m nic nie pomogl! Jedyne co to jestem tak spuchnieta ze ledwo wszedl! Dziewica to malo powiedziane ! Jakbym szef miala czy cos.. masakra. Bylo nieprzyjemnie a bolalo! Takze ja jiz z jadu nie korzystam.. niech se Ala sama radzi jak pomocy nie chce !

Skurczy w nocy brak! Przynajmniej sie wyspalam.

W ciazy z Emilkiem dzis w nocy tz za 12 godzin odeszly mi wody haha. Mogloby sie powtorzyc !

Zabieram sie za dokumenty puki Emis spi.. ale musialam do was zajrzec haha.
 
Akuku przynajmniej próbował, mój od dawna się do mnie w ogóle nie zbliża i nic nie jest w stanie go przekonać...a ja dzięki temu czuję się tak aseksualna i odrzucająca że trudno to opisać...stałam się dla niego odpychająca... :(
 
reklama
kurcze nie wiem czy ktoras z Was tez tak miala. ale czuje sie tak jakby mi wody sie saczyly. leci mi z psiochy a to nie wyglada jak normalne uplawy..
 
Do góry