reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Fioleczka, Aneczka gratulacje!!!

Ja nie spie od 5 rano. Najpierw mlody nie mogl zasnac a jak w koncu zasna to doslownie po 5 min obudzila sie Maja. Nie wiem co sie dzieje ze ona tak wczesnie sie budzi ostatnio. Moze przez te upaly. Bo u nas goraco od ponad miesiaca i ani jednego dnia ochlody. Lato stulecia chyba jest. Zawsze sie cieszylam ze mieszkam gdzie mieszkam ale tegoroczne lato daje w dupe i mam dosc. Nic tylko marudze i marudze ze mi goraco.
Do tego Maja kaszle i nie wiem czy to nie przez to ze wlaczamy klime ale bez klimy sie nie daje.
 
Aneczka kolejny ekspres! :) gratuluję!

a ja wczoraj byłam tak wymordowana po całym dniu, że padłam jak zabita i zapomniałam że w razie czego dupa bo jestem niespakowana do końca :D krzyże bolą, ale nie zwracam uwagi póki nie ujrzę ewidentnych objawów. Miłego dnia dziołszki! Ja idę umierać z tego gorąca :(
 
Cina,
Wspolczuje...
Ja tez dzis nie spalam. Do 2 przegladalam szuflady w komodzie, ale dzieciaki nie daly mi dokonczyc, wiec skonczylam o 6 jak wstalismy. 2h na czworaka, czuje malego miedzy nogami coraz mocniej.
Od wczoraj jestem przeziebiona przez to spanie z otwartym oknem. Ale bez okna w ogole nie spie, wiec nie wiem co gorsze... Moze szybciej przejdzie tym razem.

Luca,
Dlatego ja sie chyba nie dam zamknac na wywolanie. Tak bym chciala, zeby samo sie zaczelo!!!
A ty biedna sie meczysz. Macie chociaz klime?
I powiedz, oksy bardzo boli? W porownaniu z twoimi naturalnymi skurczami?

Magdus, to dzisiaj wasz dzien?

Jinx, kciuki za walke, bedzie dobrze
 
Dziewczyny byłam w sklepie i tam dość mocno rozbolał mnie brzuch. Wróciłam, położyłam się i trochę przeszło. Za chwilę wstałam żeby zrobić śniadanie i znowu mocny ból taki idący od boków brzucha. To to? Do tej pory czułam skurcze inaczej.
 
Szymon brawo, gratulacje dla nowej mamusi ...

Ja proszę o kciuki na powstrzymanie u mnie ukucia z jednej strony brzuszka i napięcia też tylko z tej strony - trochę się niepokoje nie chce jechać do szpitala bo pewnie nie uda mi się wyjść do porodu - boje sie ze mnie zostawią mimo wszystko - a tyle mam jeszcze do zrobienia zanim maluchy wyskoczą
 
reklama
Do góry