reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dobra baby. Is spać żeby nadespac sobie trochę bo potem to już nigdy się nie wyspie.

Do jutra.Kruszka, Ewelinka12, piszcie jaj postępy.
Akuku życzę wreszcie odpowiednich skurwensonów.

Tymczasem odlatuje do mojej krainy sennej.
 
Ewelinka, noooooo!!!

W wannie byłaś?



Pupui w niedziele!!!!!!!!!
Jiz czekamy na nich ... Tak bardzo. Oni tez dzwonią i tylko pytają jak lola, co lola robi, a jak wysyłam im filmiki to sie chichraja i mama mowi, se wkoło oglądają.
Dziś rozmawiałam z Józiem jak mała kwekala a Józio mowi, zara bedzie mleczko zabko!no rozwalił mnie totalnie....
Moje myszki.
 
Kruszka,
Kciuki zebyscie na cesarke zdarzyli!!!

Ewelinka,
To juz wasz czas, wiec dajesz!

Luca,
Przespij sie poki mozesz, nawet na zapas :-)

Akuku,
To kciuki za wody, zeby pierwsze odeszly. Bo inaczej nici z siedzenia w szpitalu.

Anney,
Zabka bedzie miala niezlych opiekunow, juz to widze!!! Pewnie nie mozesz sie doczekac.

Evelinkua,
Tez widzialam gdzies ta medele podwojna, wygladala na dosc dobry pomysl jak na takie potrzeby jak wasze... Jeszcze tylko tydzien i sie zacznie :-) &&&&&

A ja dzis zamykalam ostatnie niedobitki z biura, bedzie mi teskno za moimi dziewczynami :-(

Dobrej nocy!
 
I co rodzi ktoras tej nocy?
Kruszka?

Hugo mial sredni wieczor wczoraj. Meczyl sie i prezyl. Troche poplakal biedny. W koncu po ponad godzinie meczenia sie zasna na mnie wzieniety w kuleczke. I spal i spal. Po prawie 6 godz od ostatniego karmienia musialam go budzic bo mi juz piers bardzo stwardniala.
Troche popil i zasnal[emoji3]

Anney szybko odpadl.
U nas odpadl w srode[emoji3] tez w miare szybko bo na 7 dzien[emoji3]
W koncu mozna pieluchy naormalnie zapinac, bez tego glupiego zawijania.

Jutro na 10 ta ide do fryzjera i pozniej na masaz do fizjo.
Hugo oczywiscie idzie ze mna. Oby dobrze sie sprawowal. Przynajmniej u fryzjera bo u fizjo juz raz byl i od jadl z cycka a babeczka mnie masowala wiec jest to wykonalne[emoji3]
 
reklama
Dziewczyny cisza i spokój ☺ Myślę, że dużo tu dal mój stresik, gdy się to zaczęło rozkręcać. Po nospie zasnęłam szybko, ale noc kiepska przez tą duchote. Brzuch w nocy bardzo często twardy. , ale niebolesny. Także. , że jest ok.
Przynajmniej sprawdziłam torbę z M ☺
Miłego dnia dziewczyny ☺
 
Do góry