reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Kruszka, jak pupui mowi wanna to świetny pomysł.


Lucalew, super i melduj!!! Oby jutro Zaxzeli! I cieszę sie, ze przepływy dobre.

Akuku, ale ty pracuś jestes!!!



My dziś byłyśmy na prawie 4h spacerku.
 
Lucalew kurde do 20 2 tugodnie haha ;) nobale coz jak mus to mus wytrzymam. Choc boli mnie juz wszystko i slurcze znowu mecza.. i znowu na plecy weszly ;( ja nie wiem co ten moj organizm tak szybko sie do porodu zaczal szykowac.
 
evenikua przydalby ci sie napewno podwojny laktator, ja taki mialam z firny medela jak jezdzilam na studia, mleko sie nie marnuje bo jak sciagasz zjednej to z drugiej leci a tak z dwoch naraz jest duzo szybciej. przy trzech maluchach to niezbedne
 
Akuku mrówka robotnica, dom się świeci jak psu jaja to na porodówke można jechac...
A tak serio wspilczuje Ci Tych ciągłych treningów. Weż pogadaj z Alą jak baba z babą może da się jakoś przekupić??

Lucalew - dobrze,że wszystko jest jak należy. A ty śpij i zbieraj siły!!!!! A jak nie to im powiedz, żeby się z decyzją pospieszyli, bo nerwicy się nabawisz...i jak tu sie wyspać?

Kruszka? I jak idzie czy stoi w mimejscu??

Ewelinka to rozbujaj, bo coś się zastój zrobił....
 
reklama
Do góry