reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ewelinka czyzby dzis?

Pupui juz jej mowilam ze buty kupie ..uszy przebije hehe. Coz jeszcze? Sukienke moge kupic ale ona ma wszystkiego ze hoho.. uparta jak osiol!

Co z tego ze ha mam skurcze jak one mina kolo 3-4 i pojde spac.. ale ja bym chciala jak inne kobietki bez tych regularnych przepowiadaczy.. bo gdyby one byly np kilka razy dziennie to ok. Ale ja je mam codziennie i to regularne nawet co 4 minuty.. skad ja mam wiedziec kiedy to to to !
Jak juz glowke bede czula? Nie wiem czy te skurcze powoduja rozwarcie czy nie.. nic nie wiem . Eh

Sirry ze ha tak jecze dziewczyny :/

Cikawa hestem czy musislabym zostac z mala w szpitalu gdyby okazalo sie ze to ospa? W uk pewnie nie.
 
reklama
Ewelinka12 może to włąśnie dziś jest Twoja noc :)

Akuku jak nie przekupstwem, to sposobem...Tylko jakim :p żartuje. Ale mnie to już też zaczęło by drażnić takie codzienne skurczybykowanie. Zaczęłoby się raz a porządnie i już a nie takie pierdu pierdu...
MArudz marudz.


Anney - Jeśli była u Was podobna pogoda jak u nas to nie dziwie się, że 4h trwał spacer. A kiedy chłopcy wracają? Mama z nimi przyleci?
 
Lucalew kurde nie ma moro haha! Po 3 synach to moge jej lalke kupic haha.
Swoja droga jak moja mama na dzien dziecka braciom kupila auta a mi lalke t tak wylam zr musiala do kiosku po auto lecieć hahha.

Ewelinka ja tez jak siedzie mam skurcze silniejsze.
Teraz leze w wannie i tez sa dosc silne. Alr nie taki by jechac do szpitala wiec.. czekam dalej.

Ewelinka tak m znia od wczoraj rozmawia ze moze juz wychodzic.. i sie smieje ze ma czas do niedzieli bo wbponiedzialek do pracy idzie i do piatku ma zakaz..ewentualnie moze wychodzic w nocy. Haha

Lucalew nikomu nie zycze skurzy przed porodem.. ja sie czuje juz tak zrypana psychicznie ze masakra ;/ pabike sieje od miesiaca ze juz niedlugo a tu doopa. Ile mozna miec skurcze przepowiadajace..i to regularne ?

Serio chcialabym juz urodzic bo nir mam na nic sil. Ja chodzr jak kaleka jakas. Wszystko mi strzyka. Mala dzis jakas nimrawa..
Przeczyszcza mnie tez od miesiaca.. ja sie pytam o co chodzi ?

Smieje sie ze symptomy zblizajacego sie porodu to
Apety, brak apetytu..naplyw energii..brak energii.. rozwolnienie..zatwardzenia.. rozdraznienir..euforia itd itp.. czyli wszystko i nic !
 
reklama
Oo moze zaczne cycki maltretowac ! Odciagac sciagara hahaha.

Zuzzi cyca ma w pakiecie haha niech tylko wychodzi odrazu dostanie !

Teraz zrobily sie skurcze co 4 minuty..a byly co 12... bosko nie ? Nic tylko isc spac i co chwile zerkac na zegarek liczac skurcze...

A wiecie co jest najgorsze ze dzis spojrzalam na moje skurcze z porodu z emilem i mialam raz po 2 minutach rZ po 10 raz po 5 .. zadnej regularnosci i to w ostatniej fazie porodu ! I sie urodzil i co ? Dla tego ja sie boje ze bedzie tak ze te skurcze malo bolesne beda a potem nagle parte..tylko ze ja pre raz albo dwa razy i dziecko wychodzi.. nie potrafie tego powstrzymac.. emilka prawie w windzie urodzolam bo przeciez wg poloznych ja nie rodzilam bo nieregularne skurcze mialam.. gdyby nie to ze odeszly mi wody jako pierwsze urodzilabym w domu.. bo czekalabym na regularne bolesne skurcze.
 
Do góry