reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dziewczyny os dwóch godzin ciągle twardnieje mi brzuch. Raz boleśnie raz nie. Te bolesne to jak zwykle czuje aż w kości ogonowej. Wzięłam prysznic.ale nic nie przechodzi. Nospe wziąć? Jakaś przestraszona jestem....
 
reklama
Akuku może to nie ospa ...

Co do doradcy laktacyjnego to myślisz że mogę w pon na wizycie o to poprosić czy za późno?

Amor może Twój facet nie wie jak się teraz zachować? może trzeba mu troszkę pomóc jakieś "potrzebuje cię" zadziała Ty teraz potrzebujesz wsparcia a on powinien zaakceptować hormony na które masz mały wpływ
 
Wez nospe, Jak nie przyjedziecie to dopakuj torbę ;)
Dzięki Anney, biorę nospe.
Torba właśnie dopakowalam, w sensie sprawdziłam co i jak, bo do tej pory podchodziłam do tego bardzo na luzie. A teraz razem z M ja sprawdziliśmy.
Położę się i zobaczymy. Albo może wanna jeszcze?
Byłam na "2",ale to chyba że stresu ☺
 
Cinamona przechodzilam z tego co mi wiadomo.. ale bardzo delikatnie. Boje sie polpasca. Hm zobaczymy.

Kruszka to trzymam kciuki by sie rozkrecilo i poszlo szybko ;)

Evelinkua moze nie..zobaczymy jutro. Choc z tego co pamietam to tak to wygladalo u chlopcow jak mieli ospe. Obym sie mylila.

Evelinkua mysle moze zadzwon jutro zapytac o doradce by w poniedzialek np odrazu po wizycie sie z Toba spotkala. Albo moze bedzje mozliwosc by przyszla do Ciebie jak bedziesz w domku ;)

Kruszka to wskakuj do wanny ;)

Lucalew to czekamy na wiesci do jutro ;) ciesze sie ze wsio ok.

Ja lazienke mam tak wylizana jak nigdy jeszcze!
Jutro zajme sie pokojem chlopcow. Nie ma tam w sumie duzo.. pojutrze sypialnia.. potem salon i na koncu kuchnia .. najwiecej do roboty w salonie.. jakos musze sobie ten czas zorganizowac przed porodem.
Chcialam by ala urodzila sie 6 :) bo Viki jest z 5-go (lutego) Emil 7-go (stycznia) a Ala bylaby z 6-go hehe.
No ale moze ona chce blizej Alexa sie urodzic w koncu on z lipca ona z sierpnia. Alex z 15..
Od poczatku nastawialam sie na porod do 10.08 z tym ze wolalabym zeby nie byl to 10 bo moj chrzesniak jest z 10.08 a lepiej by bylo by kazdy mial swoja date urodzin ;) no ale co ja moge ? Ni to wypchnac ni zablokowac.

Milego wieczoru.
 
reklama
Do góry