reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor wspolczucia. Nie wiem jak ci pomoc bo ja nie mialam wczesniej hemoroidow.
Ale wlasnie po porodzie wyszedl mi jeden. Nie przeszkadza jakos bardzo ale nie wiem co mam z tym zrobic...
 
reklama
Jinx - no jeszcze raz gratuluję!

U mnie torba spakowana- nareszcie :), ale jeszcze kilka rzeczy będzie do dopakowania :)
Dzisiaj mam taaaki leniwy dzień :/ Jutro odbieram córcię z dwudniowych wakacji od babci :)
 
Evelinkua - przez porodem nie wolno nic stymulować, bo może to poród wywołać. Najważniejsze jest chyba pozytywne nastawienie, ja robiłam wizualizacje, no ale ruszyło dopiero jak spedzilismy noc przy cycu. Olka chyba wie na ten temat najwięcej :) może napisz do hafiji ona pomaga w takich kwestiach :)
 
Amor,
Cos slychac jak hormony pracuja w tle twojej wypowiedzi :-( nic sie nie martw, po porodzie dojdziesz do siebie. W szpitalu i na forum doswiadczone dziewczyny na pewno ci podpowiedza jak powalczyc. A facet to facet, nie przejmuj sie. I pamietaj, ze rodzimy razem!!!!!
 
Jestem załamana. Wlasnie byłam w toalecie na 2 i pojawiła sie krew... Czyli pękł mi hemoroid. Ciekawe co przy porodzie będzie... ;( Eh czuje ze jestem z tym wszystkim sama. Moj M. dzisiaj nie gada ze mną a ja nie gadam z nim... ;( usiąść i płakać. Przy porodzie to pewnie krwotoku z tych hemoroidów dostanę.

Amor niekoniecznie!
Ja moalam w ciąży do samego końca hemoroidy jak pol pieści! Ze skrzepami etc.
Po porodzie nie mam nic!! Totalnie nic!
O jestem w szoku, a tak sie bałam :)

Głowa do góry!
P.s jak to nie masz ani jednego skurczybyka....
Przecież z jednym nie gadasz wlasnie ;) [emoji48][emoji12][emoji12][emoji173]️
 
Lunera dziękuje za miłe słowa. Co ty na to byśmy zaczęły rodzic dzisiaj? Idę na spacer rozruszać sie trochę.
 
Jestem po obchodzie dziś już nic nie będą robić a czy jutro dowiem się na poranny obchodzie. Nadal źle się czuję ale nie wiem czy to nie pogoda, stres czy coś się szykuje.
 
reklama
Anney brzuch i głowa od wczoraj cały dzień. Dziś też brzuch, głowa aż wzielam paracetamol do tego rano mnie przeczyscilo i brało na wymioty. Właśnie dostałam znów paracetamol bo nie wyrabiam i brzuch nadal boli tzn bardziej podbrzusze.
 
Do góry