reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kasietta,
Nie martw sie o mala, na pewno szybko dojdzie do siebie. Moze to tylko podejrzenie i sie nie sprawdzi?
A stopki jej wycwiczysz, sama wiesz najlepiej jak :-)

Zuzzi, szpotawe to paluszki zwrocone do srodka a koslawe na zewnatrz. U nas byly szpotawe wlasnie, trzeba uwazac np jak siada (po turecku a nie na kolankach), nie wskazany jest rowerek biegowy etc. jest wiele takich drobnych rzeczy, na kt trzeba uwazac, zeby dobrze maluchy rosly.

Natka,
Jedz, niech sprawdza maluszka a tobie dadza jakies elektrolity, bo sie tez pewnie troche odwodnilas. I kciuki, zebys szybko doszla do siebie!!!

Cina,
Super, ze juz nie ma chustawki. Hormony zawsze sa na poczatku, ale jak slysze to udalo sie uciec od baby bluesa. Fajnie, ze tesciowie pomagaja, a jak pojada to Maja tez pewnie bedzie bardziej spokojna i zlapiecie sobie rytm.

A jak pozostale mamy? Jak samopoczucie?
 
reklama
Natka trzymam kciuki !

Cinamona fajnie, że wszystko ok u Ciebie :-) buziaki dla dzieciaków :-)

Dziewczyny jak Wasze starsze dzieci reagują na młodsze rodzeństwo? Jest zazdrość?

Akuku i oczywiście kciuki za Ciebie, dość już tych skurczy , niech się dzieje :-D

Ależ u nas dziś gorąco, nic mi się nie chce, a córcia ciągnie na spacer ehhhh
 
Lunera mam nadzieje ze mnie znowu nie dopadnie. Jak bede sie czula fatalnie psychiczne to pojde do sasiadki sie wygadac i mam nadzieje ze pomoze.

No wlasnie, mamusie jak sie czujecie? Hormony daja w kosc? Baby blues was nie dopada?
 
cinanamona jak będzie Ci złe to wejdź tu i napisz... Napewno otrzymasz pomoc i wsparcie! Mnie tez dopadają dołki.

Od kilku dni dużo żółtej wydzieliny ze mnie leci...
 
Amor moze infekcja?
Beatko to tak jak ja wyczekiwalam Kajuchy Twojej! Ale dala sie naczekac :D oby moje i Lucyny tyle nie chcialy siedziec bo ja na pewno oszaleje :D
Natka kciuki !
Jestem po wizycie, napisze na wizytowym
 
Ja parę razy miałam dołek, ale to dlatego że bałam się właśnie jak to będzie jak m wróci do pracy.. Wczoraj wrócił na nocki i teraz odsypia, i muszę powiedzieć że nie jest tak źle, jakoś sobie radzę :) m rano wrócił z pracy i wziął młodego na godzinkę a ja jeszcze sobie trochę pospalam :D bo w nocy spać nie mogłam cos.. I stwierdziliśmy ze m będzie pracował przez jakiś czas 4 dni w tygodniu zamiast 5.
 
Wlasnie to chyba nie infekcja bo przy infekcji coś piecze czy szczypie a tu nic. Bezzapachowo i bezobjawowo. Niewiem. Może to czop w płynie ;)))
 
gratuluje nowych maluchów - mam nadzieję że ze wszystkimi bedzie wszystko ok

jeśli chodzi o spanie to ja od kilku tydodni śpie jakies 2h na dobe rzadko udaje sie wiecej jest ciezko ale da sie

jeżeli chodzi o wstawanie to ok jest ciezko ale mam sposób skupiam sie powtarzam ze nic mi nie jest ze to tylko ciaza musi byc ciezko a potem wstaje i ide kilka kroków boli bardziej potem sie przyzwyczajam i jest lepiej tez sie da

wiec spoko i do przodu
 
reklama
Do góry