reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kurczę przestraszylyscie mnie trochę dziewczyny. Poobserwuje do jutra i jak nadal coś będzie to pójdę do lekarza. Kurde tylko ja mam isc do GP?
 
reklama
Amor ja szłam do GP, ale poszłam wieczorem i lekarz mi powiedział żebym się umówila na rano bo tylko do którejś godziny pobierają takie wymazy, krew itd. I polecił mi żebym poszła do konkretnej GP (kobiety)
 
Nie martw sie :) Spokojnie. Ja dostalam masc dopochwowa i w 2 dni mialam po grzybicy. W tej temperaturze latwo o infekcje bo jestesmy caly czas spocone a bakterie uwielbiaja wilgoc. Wiesz to tylko chodzi o to zebys nie musiala sie przejmowac ze w razie porodu zarazisz dziecko. Glowa do gory :) ale lepiej to sprawdzic.
 
Tak mnie boli cipcia i odbyt co chwile ze nie daje rady nic robic.. zaraz zjemy obiad i pojde sie przespac. Moze jak wstane bede miec sile by sprzatac.. umieram !

Ala u nas nie bylo zazdrosci o mlodsze dzieci ;)

Amor ja tez mam zolta wydzieline na zmiane z przezroczysta. U mnie gbs negatywny ;) w piatek mialam proteiny w moczu a we wtorek mocz ok. Wiec moze malo pilam poprostu.

Love jak moze pracowac 4zamiast 5 dni to super. I zawsze moze chwile sie zajac chlopcami z rana a Ty odespisz ;);)

Zdycham zdycham zdycham ;/ odezwe sie jak mibsie poprawi bobostatnio tylko narzekam ;(
 
Blerka, kasietta, lidia, gratulacje! Natka trzymaj się.

Mnie się udało dzisiaj stwierdzić, że wejście na 4 piętro po 2 schodki nie działa :) podjeżdżanie rowerem pod skarpę Królikarni też nie. Teraz jestem w domu i niestety zaczyna się ta pora, kiedy słońce zagląda do okien. Uprałam naszą pościel, zmieniłam na nową, jeszcze mam kilka ciuszków dla małej do uprasowania. Teraz chyba od 2 czy 3 godzin mała się non stop rusza, przeciąga, pręży, zaraz mi dziurę wywierci - ale nie na dole, tylko w brzuchu. Pewnie jej ciasno, ciekawe, kiedy zdecyduje się jednak wyjść. Też się trochę boję, jaka duża będzie.
 
dzieki za wsparcie :*

niedawno wróciłam, pół dnia tam spędziłam bo były operacje i nie miał kto zejść do mnie

miałam KTG i wszystkie badania - rozwarcie na pół opuszka jest czyli jakby nie było w ogole. Serduszko i ruchy ładne - ale bali się, że mam udar i chcieli mnie zatrzymać na 2 dni na patologii ciąży. Jako, że z małą było ok, a mi tak zaczeło skakać ciśnienie z wrażenia, że mam zostać 2 dni w szpitalu a już od tego czekania przestało mi huczeć w głowie i światłowstręt prawie minął to stwierdziłam, że na własne żadanie chce wyjść skoro badania nic nie wykazują... więcej bym sie nastresowała niż by pożytku było.

Faktycznie Pola była dosyć niemrawa ale jak zjadłam słodkie to od razu skakała jak szalona na KTG więc stwierdziłam, że co się będę stresować 2 dni w szpitalu...
Pola waży już 3,5 kg. Jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem jak ją urodzę :szok:
 
Hej dziewczyny! U nas juz w porzadku, tylko cipcia rwie, bo musieli naciac i zszysc. Malutki jest przeslodki skradl wszystkich serca, a tatusia to w ogole. Teraz sobie drzemie. Karmimy sie piersia, raz wychodzi lepiej, a raz gorzej, ale wiadomo poznajemy siebie. Nie rodzilam w Bielanskim, bo nie bylo miejsc i dobrze, takie nieprzyjemne akurat baby byly, ze szok. wyslali mnie na solec, szpital super moze nie wyglada na zewnatrz pieknie, ale opieka i podejscie super, tak mile polozne, ze tylko tutaj rodzic. ;) interesuja sie po porodzie, ka rodzilam w sali jednoosobowej. Ok 1 odeszly mi wody, a od 20 slurcze mialam i tak o 7.10 urodzil sie Natan
 
lidia opieka w szpitalu najważniejsza, to nic że nie jest piękny. Dobrze że wszystko jest w porządku :)

U nas wreszcie deszcz..straszna burza a teraz pada już 3 godzinę, wreszcie.., to teraz mi się tak spać chce że masakra.
Ale trzeba pierw coś zjeść :)
 
reklama
Lilija waga to js tez sie okropnie martwię.. Ale mam nadzieje tak jak Panikara pisze o werci ze po prostu za duzo policzyli i sie okaże ze strach o wagę ma wielkie oczy.. Oby oby :)

Magdus o tym strachu to mi nie mow.. Wiesz co moj chłop mi ostatnio powoedzial? Ze ma juz dość fb bo co wchodzi to zdjecia chorych dzieci i jakies zbiórki pieniędzy i jego to stresuje okropnie bo sie martwi.. :/ Eh..

Anciikowa z ta duża waga to wlasnie nie wiem jak to jest co do porodu.. Ze tak jak u ciebie było lekko a ktos inny męczarnia.. Możliwości naszego organizmu sa ogromne ale czasami granica tez jakas jest..
 
Do góry