reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cina to czas teraz zmajstrowac jakiegos polaka haha :D
Amor a mama? Doskonale Cie rozumiem bo ja sie juz nastawilam na porod z mezem... chociaz dzis mi powiedzialam ze mpze lepiej zeby go nie bylo bo strasznie to przezywa... do tego stopnia ze ma biegunke :o
Zuzzi moje dziecko wczoraj sprawdzalo jak daleko siegnie tylkiem miedzy zebrami iiiiiii.... macica sie napiela, dziecko poszlo spac i zostalam z nadmuchanym brzuchem ktory nie pozwalal mi nawet normalnie odetchnac :o takze lacze sie w bolu :*
 
reklama
Zuzzi - almella to jest właśnie, skośno-krzyżowa, jak dostanę chustę to wrzucę zdjęcie.

A Pani jakaś dziwna bo w ogłoszeniu pisała, że chusta dla dzieci, ale jak już napisałam na priv to się ucieszyła, bo już długo nie mogła szalika sprzedać... :/ a znalazłam ją na szafingowej grupie swojego miasta... na OLX też widziałam tanie chusty.
 
Blerka no to powinna się sprawdzić [emoji4] Na prawdę zachęcam do podglądania grupy, bo samej ciężko stwierdzić czy dziecko jest prawidłowo zamotane, szczególnie jak się jest zielonym jak ja [emoji16]
 
Na OLX, na gumtree, na allegro nawet można trafić... albo na grupach na fb...
a ja dziś poszłam na ostatnie zakupy dla Leona...trochę mnie poniosło ;)

jest tak pięknie na dworze, a ja w domu, bo nawet w altance pod dachem jest za gorąco.... wysokie temperatury wpływają jakoś na wywołanie porodu ?? :p

Właśnie do mnie dotarło, że jak nie urodzę do przyszłego poniedziałku to się kładę do szpitala... Vinci ma czas do niedzieli na wyjście!
 
Ja dziś po wizycie, wszystko ok, tylko czekać :-) moja gina idzie na urlop, także u niej ostatnia wizyta już, ale dała mi jeszcze skierowanie na jedno usg i zaleciła od 38 tyg ktg raz w tygodniu
 
reklama
Blerka, "szalik" ok przecież, najwyżej w zimie użyjesz. A tak serio to super że Ci sie udało za śmieszne pieniądze wyhaczyć.

Co do rodzaju chust powiem wam szczerze, że ja przed urodzeniem jochy nic nie czytałam, choste sprezentowałą mi sieostra i nie wiem nawet w sumie jak co i gdzie bo już nawet nazwy nie pamiętam.
I bez problemu da się rade.
Sugerują nową chustę wyprać przed użyciem żeby troche zmiękła...ja tego nie wedziałam.

koniec przerwy. czas do pracy wracać bo się samo nie zrobi.

Ale powoli widać efekty. Jutro malowanine, potem panele i dywan i siłownia/biuro czeka na umeblowanie!!!!!
 
Do góry