reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lilija... no na chustowaniu... a najlepsze jest to, że znalazłam jeszcze dwa podobne ogłoszenia... Laski dostają chusty, nie wiedzą co to i sprzedają za grosze.... ale to nic! kiedyś widziałam ogłoszenie o sprzedaży krzesełka stokke - wartość jakieś 700zł i Pani sprzedawała za 50... nowe! dostała i jej się nie podobało i chyba nie wiedziała co to... krzesełko stokke za 50zł!

Anney - dobrze, że już wychodzicie! Odpoczywajcie! :)
 
Anney ależ emocje! w nocy zanim zasnęłam przeglądałam forum, ale jeszcze byłaś w jednym kawałku, a jak tylko wstałam tak myślałam o wejściu na forum co by sprawdzić, jak sprawy się mają...niestety moje poranne obowiązki firmowe zmusiły mnie do wstrzymania się z forum przez kolejne kilka godzin, ale....nie mogłam przestać o tym myśleć! Malutka przesłodka i chyba szczypior jak mamusia co? :) Cieszę się, że masz to już za sobą, wymordowałaś się kochana! A to Wasze wychodzenie od razu do domu w uk jest świetne, nie to co nasze leżenie w nieskończoność w pl :/

Werci dzielna dziewczyna, ja bym była przerażona gdybym zobaczyła kałużę krwi, dobrze że od razu interweniowali, szkoda tylko że musiało się skończyć cc, ale najważniejsze że Matuś zdrowiutki i obyś Ty też doszła do formy szybciutko!

Mamusie gratuluję z całego serca i ściskam mocno! :*


Blerka, ależ fart z tą chustą kurcze! Pozazdrościć! Niech Ci służy :)


Wczoraj byliśmy też u teściów na obiedzie i poprosili mnie żebym wyrobiła się z porodem do 15.08 bo jadą na urlop [emoji23]

Zuzzi usłyszałam dokładnie to samo :D a nawet lepiej "Magda wyrób się między 3.08 a 15.08 między jednym a drugim wyjazdem, bo chciałabym być w mieście" - moja mama :-D a wczoraj mój tata tak przy mnie do mamy: "wolisz, żeby urodziła przed naszym wyjazdem czy po powrocie?" hahahah marzyciele myślą, że to takie proste na zawołanie i zgodnie z prośbą :-D Leoś złośliwy będzie po mnie i tacie swoim, więc myślę że na złość dziadkom urodzi się dzień po ich wyjeździe hahaha
 
Blerka a daj zbliżenie żeby było widać metodę tkania. Jaka firma?
Anney ale szybko Was wyganiają w tym ukeju [emoji15]
Ale długa Lea! Od małego predyspozycje do modelingu [emoji12]
 
Anciikowa chyba wszystkie wczoraj myslalym o anney[emoji3]

Ja jak wzielam mlodego do karmienia o 2 w nocy to od razu na forum zajrzalam zeby sprawdzic informacje z frontu[emoji3]

Anney ale Lola dluuuga. Moj to przy niej mikrus.
Ale mi sie wydaje ze tutaj jakos inaczej mierza noworodki, bo generalnie zawsze takie male sa. Tak samo jak w niemczech inaczej mierza i zawsze sa mniejsze niz w pl.

Ja mam dzisiaj calkiem inny dzien niz wczoraj. Wczoraj deprecha a dzisiaj super sie czuje.
Jednak jak was dopada baby blues to trzeba sie wyplakac i wygadac. Ja wczoraj ryczalammz byle powodu.
Dzisiaj w nocy mlody slicznie spal. Dea razy bralam go do karmienia. Zjadl i od razu zasnal. Z tym ze ja po karmieniu odciagalam jeszcze troche mleko i pozneij przykladalam zimne wiec w sumie nie spalam ok godziny przy kazdym karmieniu. Ale takie nocki to ja lubie [emoji3][emoji3][emoji3]

Dzisiaj zarejstrowalismy baka[emoji3] przybylo kolejnego hiszpana [emoji3]
 
Ostatnia edycja:
Na szkole rodzenia położna mówiła, że mierzy się dziecko od ciemiączka tego z tyłu głowy do pięty. Centymetr przykłada się do ciała tak żeby przylegał.
 
Blerka a gdzie je szukasz? Bo chętnie tez jakąś kupię.

Zuzza jaka chusta jest dobra na początek ??

Ancikowa hahahahah dokładnie! Mamy rodzic jak im pasuje, bo to tylko nasza fanaberia żeśmy jeszcze nie urodziły :D

Cinamona, a więc Hiszpan jest? A planujecie coś z PL obywatelstwem "tworzyć" ??
 
reklama
Do góry