reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Przyszłam do tego szpitala i okazało się, że izba przyjęć pełna, podobno 4 godziny czekania,a ja nawet obiadu nie zjadłam. Nie wiem, czy to ma sens. Dowiedziałam się, że lepiej przyjść do przychodni przyszpitalnej, ale to rano. Nie wiem, czy to ma sens, czy się wypisać i przyjść jutro rano. Sprawdzili mi tylko na szybko tętno dziecka, jest ok, więc może nie ma sensu to czekanie. Co byście zrobiły na moim miejscu?
 
reklama
Amor no to kichaa!. A sąsiadki jakieś zaprzyjaźnionej nie macie?
Jeszcze niedawno myślałam,że to tylko i wyłącznie decyzja Mż czy chce być przy porodzie i do niczego go zmuszać nie będę. Najwyżej urodzę sama! Nadal tak uważam zresztą, ale............ ale baaaardzo bym chciała aby był ze mną, bo się ze strachu i bólu tam skicham chyba :-/

Akuku hahaha no ej ale zauważyłyście ? Takie odnoszę wrażenie :p

Co do chust myślę,że jednak lepiej kupić chustę na olx albo innych tego typu stronkach, bo na grupie FB każdy znając ceny - ceni sobie chusty. A tak jak Blerka można wychaczyć coś mega okazyjnie od nieświadomego sprzedawcy.

Jlnx a daleko masz do szpitala??
 
Magdus hahaha ja juz wiecej dzieci nie planuje. Dwojka mi starczy[emoji3]

A co do obywatelstwa to moje dzieci beda miec i hiszpaskie i polskie. Maja ma juz polski pesel i akt urodzenia. Nie wyrobilam jej ani polskiego dowodu ani paszportu bo narazie do niczego mi to niepotrzebne.
Baka tez z czasem zarejestrujemy w polsce.
 
Mam 2.7 km do szpitala. Stwierdziłam, że to nie ma sensu, czekać, bo te 4 godziny to czas szacunkowy, ale trzeba czekać, aż zaproszą do gabinetu. Dowiedziałam się, że jutro jak przyjdę o 8 rano, to do przychodni przyszpitalnej powinni mnie przyjąć, więc tak zrobię. Jakbym zaczęła rodzić, to zawsze mogę pojechać do szpitala.
Byłam za to na bazarku i w sklepie i teraz biorę się za obiad.
 
No Jinx, sezon porodowy w pelni!!!
Widze, ze na Madalinskiego nie inaczej.
Ja na IP chodze rano. Raz mi sie udalo zalatwic temat w 1,5h, w zeszlym tyg bylam za pozno (o 9) i zeszlo prawie 6h... Dlatego jutro bede duuuzo wczesniej.
 
JInx dobrze zrobiłaś że nie czekałaś, jak tętno dziecka było dobre to lepiej poczekać do jutra.

Ale mnie senność dziś wzięła, położyłam się o 14 po obiedzie i spałam do 17, ciekawe co ja będę w nocy robić, zwłaszcza że ja dziś w nocy sama w domu bo mąż do pracy poszedł na nockę. Gdyby nie to że mam w domu dwa psy to bym bała się sama zostać na noc w domu.. bo one to najmniejszy ruch w ogródku usłyszą.

Już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty u gin :) I pobudka po 5 rano, bo mam na 7,30.
 
Powodzenia na wizycie Lidka :)
Lucyna toz to juz jutro :o dawaj znac kiedy masz to wywolanie itp itd czekamy na informacje :D
kurde ja chce jutro urodzic :( a tu najmniejszej nawet oznaki... :( bububu!
Anney a w ogole to gdzie ta Twoja dluga Lola sie zmiescila jak Ty mialas wklesly brzuch? :D
 
reklama
Powodzenia na wizycie Lidka :)
Lucyna toz to juz jutro :o dawaj znac kiedy masz to wywolanie itp itd czekamy na informacje :D
kurde ja chce jutro urodzic :( a tu najmniejszej nawet oznaki... :( bububu!
Anney a w ogole to gdzie ta Twoja dluga Lola sie zmiescila jak Ty mialas wklesly brzuch? :D

Magdus tak to jutro jeśli nic się nie zmieni i będzie miejsce to mam się zgłosić do szpitala. Zaczynam sobie właśnie zdawać sprawę że to już,
 
Do góry