reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lucalew to mówisz ze z cukrami na końcówce cieżko bo szaleją.. U mnie ostatnio duże spadki notuje, ale ja dopiero 36t.. Po za tym dziwnie tak trzymać cukry a nagle same sie "pilnują" :) wtorek juz blisko wiec mam nadzieje ze sie dobrze podczas porodu wszystko utrzyma.. A jak mowili na porod z cukrami?

Blerka, Zuzzi oj te podstawki.. Z jednej strony tak dziwnie taaaaki brzuch hehe ale u mnie to i kubeczek z herbatka ładuje na brzuchu i winogrona i inne takie :)

Cinamona wazne ze masz ta położna która widać ze chce pomoc i możesz z nią tez o tym porozmawiać, oby było tylko lepiej z karmieniem :)
 
Haha no nic dziwnego :-) Mnie tylko wkurzaja hasla 'to Ty jeszcze chodzisz?' 'to ile jeszcze zostalo?' eeeeech. Dajcie mi urodzic...
przepraszam, ze sie do zadnej nie odnosze, ale zostawic was na jeden dzien i juz jest koniec :-)
moje dziecko nadal eksploruje moje zebra i testuje dokad najdalej moze dosiegnac...
 
Magda ci ludzie...W ciąży z Franiem tez miałam telefony czy juz, bo ta i tamta miały też taki termin i juz urodziły grrr

Lilija hahaha no j mój nigdy by czegoś takiego nie powiedział. Jestem w 37 tc i nigdy w weekendowy poranek nie zaproponował. , że zajmie się małym a ha mogę pospać. Sama musze się upominać. Całe szczęście, że w dzień zajmuje się Franiem karmi.zabiera na rower itp. Tu akurat mam luz.

Mamusie a mają Wasze szkraba odruch moro?

A propozycje spędzania niedzieli to byliśmy przed południem w zoo, a później robiliśmy pieyogi z jagodami. Następnie odpoczywał am a chłopaki pojechali na przejażdżkę rowerem, no i do kościoła późnym wieczorem.

Jlnx mi ginka odstawiła aspargin po skończonym 39 tc,skurczy się za bardzo do terminu nie doczekalam. No ale chyba je magnezem wycisza. , tak mi się wydaje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Magdus mnie tez cos zebra bolą sprzodu i z boku.. Nie wiem luzuje stanik a i tak jakis ucisk.. Tak niewygodnie ze cholery idzie dostać :/
Ja ostatnio byłam na poczcie i podchodzę do lady a Murzynka do mnie ze oOo juz porod sie chyba zbliża a ja do niej ze chciałabym :)

Dzis mi sie tak cieżko chodzi, byliśmy w sklepie to po chwili szukałam juz siedzenia, i dzis to chodze centralnie jak dorodna kaczka a nawet brzuch mi nie opadł przecież Eh.. Ale kupiliśmy baterie nowa do łazienki bo nam cieknie i trzeba wymienić.. I pokoik małego wkoncu wczoraj pomalowany :) dobrze ze tak zrobiliśmy bo przynajmniej sie rozjaśniło a nie taka jaskinia :) i jakis dywan kupiliśmy i takie tam, szukaliśmy rolet ale musimy niestandardowe i chyba ebay pójdzie w ruch bo taniej wyjdzie..

Anney trzymam cały czas kciuki ale widzę ze wszystkie trzymamy ciotki i nic to cos nie daje :/
 
Bunia, dawaj zdjecia jak wyszlo!!!

Ja w pierwszej ciazy ostatnie 2 tyg przestalam odbierac tel...

Zoo tez chyba zaliczymy w tym tyg jak da rade z pogoda
 
Lola wychodz! Ile można biedną matkę męczyć?

Love mam nadzieję że skończy się tylkona mega guzie. Obserwujcie go, czy nie wymiotuje i nie ma zawrotów głowy. A jak to zrobił?
Mój starszak też ciągle sobie coś nabija :(

Straszycie tym baby bluesem. Ja po pierwszym porodzie nie miałam, ale teraz już dopadają mnie dołki i obawy, jak sobie poradzę z dwójką, czy nie będzie problemu z zazdrością itd.
 
reklama
Do góry