reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Przypomnialyscie mi dziewczyny o tym baby blues i zaczęłam sie bać ;) pierwsze dziecko rodziłam w październiku i przez tego bluza i ciemność czułam sie okropnie. Eh... Oby tym razem to była tylko radość;)

Cały dzień chodzę śpiąca i przez to zła. Próbowałam sie zdrzemnąć z moja maluda, ale oczywiście nie chciała spać. Wrr dlaczego dzieci noe chcą spać wtedy kiedy my potrzebujemy snu?

Moj M. Chyba w końcu sie obudził, ze jestem w ciazy bo zakomunikował mi, ze w ten weekend przygotowujemy wszystko dla dzidziusia i sprzątamy gruntownie. Jupi! W końcu. Ja coprawda mam już wszystko gotowe ale nie zaszkodzi troszkę jeszcze dopieścić.

Anney jak sie nudzisz pomiędzy skurczami to mi napisz jak Ty ta lewatywę sobie sama robiłaś bo bardzo mnie to ciekawi.
 
reklama
Anney napisala zr po kolejnej dawce prostargyn (dobrze pisze?) Ma skurcze co minute trwajace minute i ze boli.. takze trzymamy kciuki za szybkie rozwieranie szyjki. Nie wiem jakie ma rozwarcie. Ale biedna sie meczy ;(
Ale juz dzis powinna urodzic Lolcie mala ;)
 
Anney no oby to juz. Bo to rekord dlugosci porodu jest!
Cina to na tym samym wózku jedziemy niestety. Bronie sie przed tym bo juz przez to przechodzilam z pierwszym.
Bedzie lepiej wkrótce! !!!!
P0marudzimy tu trochę pewnie ...
A ja dzis pospalam na brzuchu - co za uczucie!
Zupelnie inaczej tez teraz sie czyta was nierozpakowane mamusie. Jak o czyms co bylo dawno temu ;) Tak fajnie i pozytywnie
 
Kciuki, Anney, oby to już!

Ja dzisiaj pojeździłam trochę rowerem, ale porodu to nie wywołało (w dniu terminu z OM:). Rano pojechałam podpisać umowę, pokój na szczęście wynajęty, chociaż niestety dopiero od września, potem do apteki, bo mi się Aspargin skończył. Może to przez ten Aspargin nie mam skurczów? Ale w sumie nie chcę mieć skurczów z niedoboru magnezu, tylko od hormonów. Wieczorem pojechaliśmy porobić jeszcze kilka zdjęć i przez to, że było blisko, to jeszcze na chwilę na działkę koleżanki. Jak W. się nimi zajmie, to może wrzucę jeszcze na zamkniętym. Może tym razem któreś jak jadę, a nie tylko stoję z rowerem, wyszło.
 
Mój m miał dzisiaj wracać do pracy na nocke ale w ostatniej chwili został w domu bo starszy synek nabil sobie meeeega guza na czole... Mam nadzieje ze nic mu nie będzie.. Na razie jest ok
 
Lola Lola Lola!!!!!!! Musisz laleczko sie urodzic w niedziele jak przystalo na prawdziwego leniuszka :-)
Kurde dziewczyny, chce juz urodzic... Mloda ostatnio probuje wyjsc, tylko jeszcze nie opanowala tego, ze wychodzi sie dolem a nie gora i w efekcie zgaga plus bol zeber... Chce umrzec :-) Poprosze o final! :-) Siostra mojej mamy dzis do niej, ze ma przeczucie, ze w tym tyg urodze i niewiadomo czy doczekam wizyty, a wizyte mam w srode... Tego sobie zycze bo maja wrocic upaly a ja ich nie przezyje!
 
reklama
Do góry