reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney powodzenia i szybkiego rozwiązania!

Lidia, moja położna mówiła,że powyżej 140 trzeba skonsultować. Chyba,że coś robiłaś i się zmęczyłaś to mogło Ci podskoczyć.

Fiołka, nie dziwie ci się, też bym tam kwitnąć nie chciała.

Marand super :). Oby już tak zostało :). co do braku porodów...coś w tym jest,że żadna nie chce przed biedną Anney. Tak się męczy dziewczyna, że w końcu należy jej się!

Też u Was dziś tak gorąco i duszno?
Z nudow uznałam,że zrobię owieczki nad łóżeczko małego do naszej sypialni. Cos takiego :
pokój_niemowlaka_aranżacje.jpg
Ale bez gwiazd. Wszystko wycięte, owieczki pomalowane, ale czarnego mi zabrakło i niestety muszę czekać na zakupy jutro.
 

Załączniki

  • pokój_niemowlaka_aranżacje.jpg
    pokój_niemowlaka_aranżacje.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 135
reklama
Anney powodzenia i szybkiego rozwiązania!

Lidia, moja położna mówiła,że powyżej 140 trzeba skonsultować. Chyba,że coś robiłaś i się zmęczyłaś to mogło Ci podskoczyć.

Fiołka, nie dziwie ci się, też bym tam kwitnąć nie chciała.

Marand super :). Oby już tak zostało :). co do braku porodów...coś w tym jest,że żadna nie chce przed biedną Anney. Tak się męczy dziewczyna, że w końcu należy jej się!

Też u Was dziś tak gorąco i duszno?
Z nudow uznałam,że zrobię owieczki nad łóżeczko małego do naszej sypialni. Cos takiego :
Zobacz załącznik 703806
Ale bez gwiazd. Wszystko wycięte, owieczki pomalowane, ale czarnego mi zabrakło i niestety muszę czekać na zakupy jutro.

Lilija śliczny kącik z tymi owieczkami :-)
Ja dzisiaj leniu****e chociaż miałam w planach ostatnie pół szafy przejrzeć z ciuchami i zrobić porządek.
U nas też dziś ciepło zgodnie z tym co zapowiadali że wracają upały.
 
super pomysł z tymi owieczkami :)

U nas dziś też strasznie duszno jest i zapowiada się kolejny upalny tydzień, coś mi się wydaje że jak urodzę to będzie padać i padać żeby nie dało się wyjść na spacer z wózkiem.
 
Marand trochę mnie swoim postem uspokoilas. Mam nadzieje.ze mój synek tez będzie wyrozumialy. Cały czas się zastanawiam jaki prezent ma dostać od brata. , by zająć się nim na tyle bym mogła w miarę mieć Go ogarnietego. Zresztą na początku będzie z nami tata.

Śniło mi się dziś, że zrobili mi cięcie wyżej niż to co miałam i tak szeroko od jednego boku do drugiego, krzywo taki falujacy uśmiech

Anney &&&&&

Dziewczyny jesteście senne bardziej niż zwykle? Ja od kilku już dni ciągle bum spała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marand trochę mnie swoim postem uspokoilas. Mam nadzieje.ze mój synek tez będzie wyrozumialy. Cały czas się zastanawiam jaki prezent ma dostać od brata. , by zająć się nim na tyle bym mogła w miarę mieć Go ogarnietego. Zresztą na początku będzie z nami tata.

Śniło mi się dziś, że zrobili mi cięcie wyżej niż to co miałam i tak szeroko od jednego boku do drugiego, krzywo taki falujacy uśmiech

Anney &&&&&

Dziewczyny jesteście senne bardziej niż zwykle? Ja od kilku już dni ciągle bum spała.

Kruszka ja tylko dzisiaj tak mam że ciągle bym spała a mój M od 2 dni ale myślę że to pogoda
 
O tak, pogoda ma być piękna w tygodniu, podobno najcieplej tego lata. Nie wiem co lepsze, przesiedzieć w domu z zasłoniętymi oknami, czy przeć na porodówce :p
 
Lilija fajne te owieczki. Ja tez musze jakos przyozdobic kacik malego bo tak surowo narazie. No ale po tym remoncie to jeszcze wszedzie surowo i tylu rzeczy brakuje a teraz juz tak szybko nie polaze po sklepach.

Kruszka u nas Radus dal starszemu bratu jedna z ksiazeczek z serii Maly Chlopiec. Krzys je bardzo lubi i zbiera cala kolekcje. Jak dostaje nowa to czytamy po 15 razy dziennie przez kilka dni. I tym razem sie sprawdzila i pierwsze karmienie w domu wygladalo tak ze maly przy piersi a duzy pod druga pacha i czytanie:-)
 
Lilija ja wybieram pierwsza wersje + wiatrak, który już dziś wrócił do pracy ☺

Lucalew mój M ciągle niewyspany chodzi, wiec Go nie pytam hahaha

Marand Franek tez uwielbia ta serię, tyle, ze u nas to na krótko. Przeczytane i baj, może za kilka dni wyciągnie j znów będzie nosił. Pomyślę jeszcze. Musze zdążyć przed 19-stym.
 
U mnie hormony dzisiaj wygrywaja i mam lekka depreche chociaz wszystko jest ok. Mlody dzisiaj spokojny i duzo spi. Ale ja smutna chodze i juz sie nawet raz porzadnie wyplakalam.
Ech ten baby blues....

Lilija cudny kacik[emoji7]

Zagladam zeby zobaczyc jak tan Anney ale widze ze narazie Lola siedzi twardo i nie wylazi.
Kciuki mocne!!!!
 
reklama
Do góry