reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

He he Blerka super!! Ja jakos nigdy nie moglam sobie podstawki zrobic z brzucha :-(

Lunerko - mysle ze chwyta piers plytko bo po pierwsze nie chce szeroko otworzyc buzi tylko tak wciaga sutek i jak ssie to slychac cmokanie ( zasysa powietrze) no i bol jest- nie wiem jak to skorygowac a nie wiem czy tu sa poradnie laktacyjne
 
reklama
Ama,
Jak boli to chyba cos jest z tym przystawianiem, ale w sumie dobrze, ze sporo przyrasta.
Porady mozesz znalezc tutaj:
LLLI | Home
Pewnie tez mozna due umowic na konsultacje, ale niestety nie znam wegierskiego :-(

Ewelinka, czyli falszywy alarm? A to niespodzianka...

Anney, jak tam? Tampon juz zabrali? Jak rozwarcie?

Fiolka, &&&&&!

Blerka, Zuzzi, ja tez wykorzystuje moja podstawke. Ale chyba juz nie bedziemy modzic kolejnej :-)
 
Dzieki dziewczyny jestescie kochane[emoji8]

Amawell potrzebujemy duuuzo cierpliwosci. Z maluszkiem nie jest latwo na poczatku a do tego jeszcze starszaki sa i im tez nie jest latwo, ucza sie nowej sytuacji.

Mi polozna pokazala jak ma dawac piers zeby ladnie chwytal ale nie jestem pewna czy dobrze to robie, szczegolnie w nocy jak jestem spiaca albo jak Maja ze tak powiem mi przeszkadza w momencie jak daje mu piers.

Polozna- doradca laktacyjny ma do mnie zadzwonic jutro i przyjdzie w tyg do mnie. Powiedziala ze postara mi sie pomoc i rozwiac watpliwosci.

Do tego moja sasiadka nalezy do jakiegos stowarzyszenia matek karmiacych i tez sporo wie wiec z nia tez moge pogadac.

LOLA dawaj dawaj!!!! Nacieraj na ta glupia szyjke twojej matki!!!
 
Blerka u mnie cisza, pobolewanie podbrzusza, skurczy brak albo bardzoooo rzadko i twardnienia brzucha również od czasu do czasu, klucie w pochwie silniejsze ale jak chodzę no i plamienie jest ale już bardzo mało.
A lody dzisiaj też będę wcinać ale na podwieczorek :-)
 
Blerka ja dzis nie rodze. Jedziemy dwie godziny od miasta wiec nir ma mowy. Ja czekam az moja mama przyleci..jeszcze dwa dni i moge rodzic ;)

Little dobrze Ci polozna doradzila.

Blerka fajny masz stolik :)

Zuzzi moze i zrobi ale troche potrwa zanim urosnie do uzytecznyvh rozmiarow haha.

Amawell jak zle chwyta to wloz mu swoj maly palec w kack ust. Wyjmij pirrs i sprobuj ponownie. Zanim dasz zassac to go tak posmeraj pirrsia po buzi i wyciągaj. May bedzie szerzej otwieral buzię. Wkladajac do buźki dociskaj piersia do jezyka. Jak nie chce otwierac szeroko to Ty sprobuj mu otworzyc szerzej i zapakowac piers.
 
No wlasnie Akuku smyram go caly czas a on nie chce szerzej buzki otworzyc- sprobuje z dociskaniem piersia do jezyka- a nuz podziala- dziekuje za rady i Lunerko za linka :-)
 
Mi juz wyciągnęli tampon.
Tera leze pod ktg na 1h no mała sie nie rusza. Zara przyniosą mi jakiś słodki napój, bo chcą jej reakcje zobaczyć i ja obudzić.
O 6.30 sprawdzanie rozwarcia i przebijanie wod.

PsiochA mnie boooooloiiiii
 
Amawel tak piersia dociskaj do jezyka by mocniej oteorzyl. Ale sutek powinien byc skierowany ku gorze. Ogolnie postaraj sie zrobic to dosc szybko i zdecydowanie zanim ssczek zacisnie dziaselka ;);)

Anney no to czekamy do 18.30. Jak juz wody odejda to ile czrkaja na akcje ?
 
reklama
Do góry