reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney trzymamy kciuki :-)
Mi brakuje czasu na wszystko - maly boski ale zaczyna byc coraz bardziej aktywny w dzien I w potrafi nie spac po 3 godziny , za to w nocy pobudka co 2-3 godz. Poza tym mamy problem przy karmieniu bo maly bardzo plasko chwyta piers Mimo ze probuje caly cZas roznych sposobow na przystawienie- ale przybiera super na wadze- przez ostatni tydzien przybral 450 gr i wazy juz 3,5 kg
 
Amawell, w takim tempie na Swieta bedziesz 10kg klocka nosic :-)
Wazne, ze przybiera. Dlaczego myslisz, ze za plasko? Boli cie?

Ktoras jeszcze rodzi poza Anney i Fiolka? Akuku, czekacie grzecznie na babcie? Luca, nic sie nie rusza?
 
Dziewczyny , wiem,że to nie wyprawkowy ale szybciutko- jakie kupujecie kosmetyki dla maleństwa? Do kapieli, na odparzenia? Jaka firma.

Anney ojjjjjj coś cicho, chyba to już, chyba to właśnie.... :)))

Mamuśki które już urodziły, napiszcie coś o pielęgnacji na watku o. Przydadzą sie informacje :)
 
Amawel, Super że tak dobrze przybiera....

Powiem Wam,że dajecie nadzieje na karmienie piersią.

O a ja leże i pachne. Jeszcze zdążyłam caly dom odkurzyć i szafki w kuchni wypolerować. Mycie podłogi zostawiam dla A.

Anney popędzaj tą kruszynkę bo Cie jeszcze Fiołka wyprzedzi :p

Fiołka, kciuki mocne.

Blerka, a Ty co taka cichutka dzis??

Lucalew, twardnienia, dobry znak.
 
reklama
Do góry