reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Pisałam Wam o tym moim znajomym mówił ze w tym tygodniu urodze i ze mam dać znać jak będę w szpitalu. Napisałam mu ze jedziemy i nie dawno dzwonił do mnie i pytał jak sytuacja, no to mu mowie ze mnie zatrzymali ale nic się nie dzieje wiec pewnie tu poleze a on na to że dziś a najpóźniej jutro urodze bo mała się zastanawia która data będzie lepsza hehe. Zobaczymy
 
Witajcie

Anney &&&&&&&

Ktoś jeszcze rodzi? jak tak to też kciuki, a jak nie to dla tych które bardzo chcą a nie idzie roddzenie

U mnie w sumie jak zwykle generalnie zostało nam 13 dni do wykonania planu czyli cc 14.08 a ja generalnie nie mogę wstać, dziś bolą mnie pachwiny, wzgórek zrobił się twardy, a pochwa ciśnie niby nie mam skurczy ale czuje się dziwnie, albo bardzo dziwnie...

Nie spakowałam jeszcze torby ale nie bardzo mam siłe to zrobić tzn mam tylko awaryjną taką na zostanie w szpitalu 2-3 dni... a i nadal nie mamy autka do zapakowania naszej wesołej gromadki jeśli czegoś nie znajdziemy to taxówką będziemy jeździć no trudno
 
Lunera mi dali bo boli mnie dół pleców i położna mówiła że jeżeli to coś np z nerkami to ból minie a jeżeli to bóle porodowe to nie przejdzie. Nie przeszło.
 
Fioleczka jak się sprawdzi to ja chce aby mi też wywrozyl :-).

Wiecie jak się pozbyć farby Ze skóry głowy po farbowaniu ? Pierwszy raz tre i nie chce badziewie zmyć się :-\
 
reklama
Do góry