reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kamelle tak mi przykro ! Ciesze sie ze trafilas na ginekolog ktora Ci wszystko dobrze wytlumaczyla.
Trztmaj sie i zycze owocnych staran ! ;)
 
reklama
Kamelle trzymaj się kochana i tak jak mówisz - jesteś SZCZĘŚCIARĄ! Bo masz 2 zdrowych, cudownych dzieci i głęboko wierzę, że następne za jakiś czas się pojawi!
 
Tera to ja znowu sie tak boje o moje malenstwo jak zobaczylam :( jaak mi przykro ale suuper ze masz szczescie a moje pierwsze wiec strach jest okropny Bozee opiekuj sie moim malenstwem bo az mnie zakulo cos :( kochana trzymaj sie :) powodzenia zycze
 
a ja dzis jade na usg, troche przy okazji.
kilka dni temu pisalam wam,ze przyjaciolka indonezyjka ma dwie tluste krechy.
wzielam ja dzis na bete i progesteron, a tu wynik 166tys! wiec albo ma blizniaki, albo jest tez w 10tyg ciazy hahaaha i na 20.30 ma wizyte, a ja zaraz po niej mykne podejrzec nasza kruszynke, tym bardziej ze sie okazalo,ze nasz znajomy jest wlascicielem kliniki do ktroej chodze, a my w zasadzzie nigdy nie rozmawiamy o pracy jak sie spotykamy hhahah wiec mam znizke :-D
to ci dopiero.

nita przerazona, bo ani kwasu foliowehgo nei brala, w grudniu pila alkohol i to sporo a okres miala.... skapszy troche, ale miala. dzis pierwszy raz zwymiotowala, posypia od 2tygoni, wiec cholera wie. boje sie tez trche o nia...
 
reklama
Do góry