reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

U mnie tez ciezko zeby z łóżka wstać... Heh... Muszę sie podpierać lub kołysać z boku na bok zeby z rozpędu wstać;) musi to wyglądać przekomicznie. Pozatym ledwo już z wanny wychodzę. Czasami mam wrażenie ze nie dam rady z niej wyjsć.

Zaczyna mi sie dłużyć ta ciąża. Naprawdę... Chyba popadam w przedporodowa depresje i wydaje mi sie ze nigdy nie urodzę. Tymi terminami sie stresuje bo sa rozbieżne. Ciekawe czy urodzę bliżej 18-go(usg) czy 26-go (okres). To chyba przez to, ze mam już wszystko gotowe...
 
reklama
amor, witaj w klubie. siedze i czekam na zbawienie. rozmawiam z Malym, ze juz niedlugo oboje przestaniemy siemeczyc, bo ile mozna..
 
Amor u mnie tez kołysanie "i te inne" bo bez tego to tyłka nie zsune z łóżka.. Nie dam rady i juz :/ kaleka normalnie.. Moze dlatego ze masz juz wszystko gotowe i tylko dzidziusia "brakuje" to sie ciągnie.. U mnie jeszcze nie gotowe wiec małego nie zamierzam popędzać..
Zuza u mnie tez wlasnie od kilku dni sie bol nasilił..
Myślisz ze rozmowa cos da?:)
 
Bunia Tylko u mojej to jest tym bardziej wkurzające, że daje mi rady małżeńskie (m.in. że powinniśmy mieć wspólne konto) a sama nie miała nawet w połowie tak udanego związku jak my i rodzice rozwiedli się tuż po moich narodzinach. Także ten... No gul skacze jak złoto w takich sytuacjach.
 
Lucynko to przesyłam trochę pozytywnej energii :-D

Beata to już lada chwila Kaja będzie z Tobą :-) a mąż kiedy przyjedzie z delegacji?

Zuzzi u mnie w szpitalu po porodzie podaje się przychodnie do której zapisujesz dziecko i oni jako szpital przesyłają informacje o narodzinach dziecka i po powrocie do domu następnego dnia odwiedza was położna i chyba jedna wizyta jest z pediatrą z tego co bratowa mi mówiła ale nie wiem czy wszędzie tak jest...

Martuszka dziękuję kochana :-*
 
W sprawach finansowych to nikt nie wtrąca sie tak bardzo w nasze małżeństwo jak mój teść ;) Gdy braliśmy ślub to ani złotówki nie dołożył ale komentował kogo powinnismy zaprosić i jak to ma wszystko wyglądać. Najśmieszniejsze jest to, ze kiedyś w naszych rozmowach powiedział, ze przezemnie mój Maż zostanie bez niczego! Nie wiem co miał na mysli... W każdym razie od moich rodziców dostaliśmy mieszkanie a maż do życia małżeńskiego nie wchodził w żadnym posagiem!! Haha !! Nie wiem co miałby stracić bo wcześniej nie miał nic i wcale mi to nie przeszkadzało! To dureń. W ogóle mój maż jest w mojej rodzinie traktowany jak swój a ja w rodzinie teściów jestem ta "obca".
Szczerze ich nienawidzę.
 
hej kochane :)

ja dziś caly dzień nie do zycia chodze, spalam w dzien..mimo ze noc była dość przespana bo wczoraj wcześnie padlam.. chyba oszczędzam sily :D:D hahaha

zuzzi a to jak Ty jedynaczka to już kompletnie nie rozumiem ;/;/ ja mam 2 starszych braci..ja jestem z "wpadki" i wszystko co zle zaczelo się ode mnie.. najpierw się przedwcześnie urodziłam, mnóstwo problemów z moimi biodrami..od wtedy mój ojciec zaczal pic itd.. także ja jestem winna wszystkiego co zlego nasza rodzine spotkalo :p
hehe

bunia suoer ze maz podjal decyzje co do porodu :) teraz kciuki by dostal wolne :D:D a co do mamy to u nas jest tak ze m rodzice zawsze mi jecza jak to oni ciężko z kasa maja bla bla.. ogolnie i moja i m rodzina uważa ze my mamy wszystko, nic nam nie trzeba i wszystko nam z nieba spada! ot..

lilija co za sen , na szczęście to tylko sen. ja tez mam głupie sny w ciąży ;/ czasem to az nie wiem czy się smiac czy plakac..

upiekłam dziś z chłopcami ciasto marchewkowe :) jutro zrobie z nimi tort z kremem waniliowym i swiezymi truskawkami, powinnam teraz biszkopt upiec ale mi się nie chce..taki len ze mnie.. ide kolacje jakas zrobić.. mozarelle z pomidorkiem i bazylia :D:d
 
reklama
Do góry