reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuzzi u nas tak jak Kruszka pisała po porodzie musisz podać adres przychodni do której będzie należało dziecko i z tej przychodni położna środowiskowa przychodzi do domu
 
reklama
Położna musi być z tej przychodni? A jak ja chcę inna przychodnię z uwagi na pediatrę a położną z innej to nie mogę??

Zuzzi jak mama chce przechowywać krew pępowinową to niech ci zafunduje :D

Anney a ten drugi termin to wg czego?
 
Lucynko to przesyłam trochę pozytywnej energii :-D

Beata to już lada chwila Kaja będzie z Tobą :-) a mąż kiedy przyjedzie z delegacji?

Zuzzi u mnie w szpitalu po porodzie podaje się przychodnie do której zapisujesz dziecko i oni jako szpital przesyłają informacje o narodzinach dziecka i po powrocie do domu następnego dnia odwiedza was położna i chyba jedna wizyta jest z pediatrą z tego co bratowa mi mówiła ale nie wiem czy wszędzie tak jest...
 
Lilija nie ma na to kasy, ale nawet jakby miała to jej nie mogę tak powiedzieć, bo ona uważa, że nie mam pieniędzy i że popełniamy z mężem ogromny błąd mając osobne konta. Nie chcę jej dawać powodów do dalszego zaglądania mi w portfel. W innym przypadku Twoja rada jest jak najbardziej celna [emoji16]
 
Zuzzi rozumiem, nie rozumiem tylko dlaczego ona robi Ci z tego tytułu awanturę, no ale... Buziak i nic sie nie martw nią!
 
reklama
Do góry