reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lucere to koniecznie wrzuć fotki i się pochwal [emoji4]
Ja po wczorajszej mam już jedno obrobione, ale zanim Wam wrzucę to poczekam może jeszcze coś dziewczyny podeślą [emoji16]
Anney dobrze, że jedziesz, może coś pomogą.
 
love wspolczuje i rozumie cie, ale pomysl ze z kazdym dniem powinno byc juz lepiej, pomalutku wsxystko sie zagoi, najgorsze pierwsze dwa tyg a potem bedzie coraz lepiej, trzymam kciuki zebys jak najszybciej doszla do formy
 
Love. Pisałaś wcześniej, ze jak kucnelas to dostałaś krwotoku i wody ci odeszły?
Tzn ze wody były z krwią, czy dostałaś krwotoku z czegoś? I tu pytanie z czego?
 
Dziewczyny, trudna ta koncowka dla niektorych z nas, wspolczuje...

Dla mnie w pologu najgorsze bylo obkurczanie sie macicy przy karmieniu. Taki bol miesiaczkowy x 10 przez 2-3 min po przystawieniu. Bo szwy czy bol krocza jakos mnie czesto odczuwalam, A to z 10-12 x dziennie, masakra.

Love, oby dolegliwosci szybko minely, niech sie wszystko ladnie goi.
Anney, jedz i niech sie toba zajma.
Akuku, sama nie wiem czy warto na mame czekac, jakas niezdecydowana Ala jest...

Dziewczyny, wrzucajcie zdjecia. Ja nigdy nie robilam sesji ciazowej, teraz chyba czulabym sie winna w stosunku do starszych maluchow, ze dla nich nie bede miala takiej pamiatki. I tak starszy ma milion zdjec wiecej z 1 roku...

A mlody chyba dostanie pierwszy raz w pupe zanim jeszcze wyjdzie z brzucha. Tak ja dzisiaj wysoko wypina do gory, ze az dach mi zapiera :-)

Spokojnego wieczoru
 
reklama
Lunera niech już nie czeka az babcia przyjedzie bo mi naprawdę zle już jest. teraz mam skurcze boleśniejsze niż wczoraj.. ale co 10 minut wiec masakra ;/

ide i sprobuje zasnąć, jak się rozkręci to mnie obudza skurcze a jak nie to przynajmniej się wyspie..

anney kciuki. pisz jakby co.
 
Do góry