reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kasietta, wyglada super! I sypialnia wydaje sie bardzo przestrzenna :-)
Kiedy przeprowadzka?

Anney, Zuza, oby sie poprawilo. Te dusznosci w polaczeniu z ostatnimi historiami ze szpitala troche niepokojaco brzmia...
 
reklama
Skurcze mam caly dzien.. teraz znowu czesciej na noc.. uwielbiam te skurcze z ktorych nie wychodzi nic a przez ktore ciezko mi robic cokolwiek..

Sorry dzis jakis dzien marudzrnia ;/

Anney zuzza wspolczuje ;/
 
Akuku współczuje :((( może jakieś ciepłe okłady termoforem?

Mnie wciąż boli podbrzusze, ale nawet nie wiem czy miałam kiedyś skurcz bolesny, bo nie wiem jak go odróznić.
 
Anney jedz do szpitala! Dziady okropne ciężarnej nie umieli załatwić holtera ani hospitalizować nic! Jedz i drzyj się że nie umiesz oddychać niech coś zrobią!
 
lilija - dzięki za dobre słowa, bo ja totalnie padam dziś. Mimo iż nie ma upału nie mam czym oddychać i nie wiem co ze sobą zrobić... :(

Pateczka, Kopfer - gratulacje!
 
Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców ;)

Akuku współczuje skurczy. Bardzo pięknie napisałaś o tym jacy sa ludzie i jak oceniają. Jak ktoś chce to sie do wszystkiego przyczepi. PS chciałabym mieć taka mamę jak Ty ;)

Anney może faktycznie jedz sprawdzić co sie dzieje. Ja tez mam straszny problem z oddychaniem i położna kazała mi do GP sie zapisać...
 
reklama
Do góry