reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zuzazgk :( w Czyms innym
Chętnie bym ci przybiła.

Siedzę na przeciwko okna na golasa i becze.
M zawinął sie w koc, bo mu zimno.


Kopfer i paueczka, zazdroszczę Ze juz macie swoje skarby po drugiej stronie brzuszka.
 
mi wszystko wysiadlo jakies 2 tyg temu. o ile dzien dam rade i sie zmotywuje do zycia o tyle nie daj boze obudze sie w nocy i mecze sie jak cholera.
ani to oddychac, ani ruszac, wszystko boli a Maly biedny ma chyba tak malo miejsca ze jak on sie rusza to rusza sie z nim cale lozko a nawet i pokoj.

to juz koncowka, musimy dac rade!:)
 
Anney - dawaj trochę tego smutku i niewygody to Ci pomogę. Zniose wszystko byle by Ci trochę użylo.

Kopfer, Pateczka - Gratuluję dziewczyny ze macie już to za sobą.

A ja też mam dość. A co.
 
Musimy.
Ale jesli do wieczora mi nie przejdzie, pojadę do szpitala.
Nie miałam tak z chłopcami w ciąży.
 
Pupui [emoji173]️
Ale to nie jest niewygoda. Rzuciłabym sie do maski, gdyby ktoś mi zaproponował tlen.
Czuje sie jakbym miała worek foliowy na głowie.
 
Gratulacje Pateczka!![emoji16] Życzę szybkiego powrotu do formy a dla Paulo przesyłam buziaki [emoji8][emoji8][emoji8] No i standardowo chętnie zobaczę nową kruszynkę na fotce [emoji16]
Anney współczuję dolegliwości [emoji19] Już niedługo zostało [emoji8] Życzę Ci żeby się okazało, że dziewczyny rozpoczęły passę porodów i żebyś następna była Ty [emoji8]
 
reklama
Gratulacje dziewczyny :)
Anney współczuje samopoczucia
U mnie tez dalej nic cisza zero jakich kolwiek oznak :( termin na 4go ale pewnie bedę tak sie kulać i kulać jeszcze ze 3 tygodnie
Mały tez ma dzis w dupie i nawet sie mu ruszać za bardzo nie chce :/ zauważyłam ze w soboty i niedziele to on jakis leniwy bardzo pewnie po mamusi [emoji57][emoji57][emoji57] Wczoraj torche porobiliśmy z m a właściwie to on bo pomyl okna posprzątał chatę a ja tylko firanki wyprasowalam ale cos mi pyknelo w krzyżu i sie zwijalam z bólu cała noc dzis trochę lepiej ale jak chodzę i leżę to boli :(
Tez juzbym chciała miec to z głowy :/
 
Do góry