reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja w czwartek idę po skierowanie na wyniki, bo do gina chodzę prywatnie, a chciałąbym jednak trochę zaoszczędzić na tych pierwszych badaniach.
Zaglądam tu co chwilę z nadzieją że Daria napisała, że wszystko ok u niej...
 
reklama
Anney bo zbliza sie koniec I trymestru, dont panic !!
Mnie tez cycuchy bolec przestaja a bejbik ma sie swietnie ! :-) 19mm wiec wedlug mojego gin o 2 dni starszy niz na suwaczku i termin na 13.08 ale to sie bedzie zmieniac co troche . Tylko powtarzal mi ze zakaz przytulania mam bo cos tam z kosmowka jest nie bardzo,tzn mowi ze sie obnizy czy cos ale nie do konca zrozumialam o co w tym chodzi :-(
 
anney u mnie we wtorek będzie 9 tydzień i też już niemalże wszystkie dolegliwości minęły. Nadwrażliwośc na niektóre zapachy została. Nie masz się czym denerwować i się zadręczać:) Głowa do góry:)
 
Ja byłam na wizycie ale się okazało ze zamiast na godzinne spotkanie to umówiono mnie tylko na 15 minut, wiec spotkanie mam przełożone na jutro, położna przyjdzie do mnie do domu nie muszę nigdzie iść :)
 
Magdus gratuluje wizyty. Nasze malenstwa sa tej samej wielkosci :-):-):-) Mamy ten sam termin i w tym samy dniu urodziny. Dobrze pamietam 22 sierpnia?

Anney tak jak dziewczyny pisza spokojnie, mnie mdlosci chyba juz tez opuściły bo od wczoraj spokój. Piersi tez troche mniej wrazliwe a dzidzia od pukac ma sie dobrze takze spokojnie, bedzie dobrze.
 
reklama
Do góry