reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej dziewczyny, dziekuje bardzo za kciuki-pomagają :-):-):-)

Gratuluje wizyt a za dzis wizytujace trzymam mocno kciuki.

Nasz kochany Ktosiek/a ma 18,6 mm a serduszko bije 163 uderzen na minute - cudne uczucie :-):-):-)
Dziewczyny widzialam jak moje maleństwo sie rusz tzn probuje sie prostowac - jakie to bylo slodkie ahhh :-):-):-)
Ktosiek/a jest o 2 dni starszy/a niz wg ostatniego usg ale moze to sie przy kolejnym usg znow zmieni.
Termin kolejnej wizyty mam 16 stycznia potem czekam na usg genetyczne i dokladna date a potem mam 9 lutego.

Trzymam mocno kciuki za Darie, caly czas o niej mysle.
 
goosiak termin porodu liczy sie z ostatniej miesiaczki :) co usg bedzie sie zmieniac data porodu :)

Ja zawsze trztmam sie tego z ostatniej miesiaczki :) Lub z perwszego usg jesli miesiaczki sa nieregularne :)

Ide sprztac..

ale sie kwurzylam..wozek od piatku w miescie a dzis oczywiscie jak mnie nie bylo to awizo...I jutro przywioza, a ja chce juz teraz :D:D
 
reklama
Cześć kochane. Gratuluje udanych wizyt i 3mam kciuki za kolejne. Ja dzisiaj byłam zrobić wyniki bo w środę idę do lekarza. Sprawdzalam przed chwila przez neta i wszystkie wyniki mam w normie. Najbardziej balam się o TSH ale mam 2,30 wiec nie jest źle. :-)

Mam nadzieje że u Darii wszystko ok...
 
Do góry