reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara, to jest to
Co z lunera pisałyśmy. Podawaj tak, to sa dwie rożne substancje czynne i nic sie nie stanie, a mała bez gorączki przy antybiotyku bedzie czuła sie lepiej. Sama zobacz kiedy rośnie tempka i czy rzeczywiscie potrzeba co 4h, jesli nie ma to im dłuższa przerwa tym lepiej!
 
reklama
Panikara - wspolczuje z calego serca, dziecko chore i to jeszcze w taka pogode... Ale najwazniejsze, ze wiecie co jej jest. Lek zaraz zadziala i bedzie juz tylko lepiej.

Akuku - nawet mi nie przypominaj, bo ja jeszcze nic nie prasowalam...

Anney - ty bekso :p żartuje, mnie też by się serce ściskaął, tylko ja nie umiem trzymać fasonu, ja to rycze odrazu.

Cinamona - wreszcie odetchniesz, a do przedszkola kiedy ją puszczasz??

Amor - tylko że masz racje. JA bym sie nie przejmowala tym ze mama sie obrazila.


Koncze poki co bo zagarniam malego do spania.
Potam aukcje musze wygrac.
Jakas wanna moze dzis, w samotnosci z gazeta.. bo nie chce mi sie na dole z nimi siedziec.
 
Anney - ty bekso :p żartuje, mnie też by się serce ściskaął, tylko ja nie umiem trzymać fasonu, ja to .

Kochanie ależ ja w każdej innej sytuacji becze jak dziecko, z nimi czy bez nich ;) tylko nie gdy to dzieciom trzeba dodać odwagi. Bo Jak oni widza, ze ja sie martwię, to wiesz jak jest... Czerwona lampka w głowie, skoro moja mama płacze, to na pewno to jest poważne ;)


Mam nadzieje, ze nie gotowałaś
Dziś gościom [emoji48][emoji48][emoji48]
 
P. S bardzo bym chciała, by moje skurcze stały sie mocniejsze, bo częstotliwość ich piękna! Nóżki mrowia, parcia duże, ale skurcze słabe :(
 
Mialam dosc silne bole po tym jak bylam na wizycie.
Wizyta all ok, maly zdrow jak ryba. 2870 na poczatku 35 tyg wiec dorodne dziecko. Nadal wersja przedwczesnego porodu mozliwa.
Pozniej trafilam do szpitala, potrzymali mnie tam, mialam skurcze ale kompletnie zadnych objawow porodu.
Przetrzymali nas i wypuscili do domu.
Jesli dotrzymam do terminu w co watpia to maly bedzie mial kolo 4 kg :D
Mam malo wod plodowych tez ten brzuch taki jakis niedociazony, ruchy Malego potrafia porzadnie zabolec, bo biedak nie ma miejsca i mam wrazenie ze jak prostuje nozki w moim prawym boku to wystaje mi na conajmniej pol metra.

W skrocie, wszystko ma sie dobrze. Mam byc po prostu gotowa. Liczyc codziennie ruchy malego zeby bylo 10 na 2 h, zeby nie bylo problemow z niedotlenieniem w tym malym brzuchu :)
 
reklama
Spakowana spakowana, mialam nic nie brac dla Malego (tzn szpital by dal) ale jednak wole wziac swoje zeby bylo pewniejsze pochodzenie :)
 
Do góry