reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Współczuje Wam tych skurczów. Ja w pierwszej ciąży nie miałam bo przenosiłam i było cc ze wskazań nagłych a teraz też się nie zapowiada bo cc umówione na 28-ego lipca.
Anney współczuje takich relacji z byłym ale najważniejsza jest to że się od niego uwolniłaś i teraz tworzycie wspaniałą rodzinę :-)

Też mam problemy ze spaniem i najgorsze jest to że nie mogę odespać bo codziennie przychodzą fachowcy do łazienki więc musze wstawać 6.30. Mały się urodzi i tak już będę niewyspana przez najbliższe 5 lat jeśli będzie taki sam jak jego starszy brat :-D

Po kolejnym tygodniu bez auta wreszcie go odzwyskałam od mechanika tylko ciekawe jak długo pojeździ zanim się coś zepsuje. Zatem do końca tygodnia mogę się wybrać na jakiś ostatni pożegnalny shopping, który pewnie i tak skończy się jak zwykle czyli dla siebie nic a dla małego całe reklamówy :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Olka hehe dzieki ;) ale moje dzieci maja poprostu przechlapane te ostatnie tygodnie.. cale wakacjr tyle co pod domem..no chyba ze z m wyjda na plac.. ja z emilem praktycznie caly czas w domu bo nie mam sily biegac za njm i sie schylac jak podnosi smieci czy pety.. takze biedne dzieci w tym roku.. ale w przyszlym sobie odbijemy jesli chodzi o wakacje.

Ja te skurcze najbardziej czhje jak leze/siedze.. jak chodze to chyba jest mi caly czas nieprzyjemnie hehe.

A tego tensa mozna uzywac juz teraz ? Czy tylko na sam porod hmm..

Jogobelka hehe ja nie przespalam ani jednej nocy od ok 2 lat.. nie licze tego ze Viki do nas przychodzil jeszcze w ciazy jak i przed ciaza z emilkiem takze teges..
Ale jak ja mam pobudki to jeszcze spoko.. a dzis lezalam jak debil a mala sie kotlowala tak ze nie wiedzialam co sie dzieje.. az mi mysli glupie zaczely nachodzic ze sie poddusza pepowina czy cos i sie tak szarpie.. wlasnie musze detektor terna naladowac i sprawdzac codziennie teraz bo ja na zawal padne..

Wlasnie wstawilam pranie z ciuszkami Ali (bo dostalam jeszcze sporo hehe) i jeszcze mam drugie pranie z reszta jej rzeczy plus jakies otulacze polarowe..i grow bags-y
No i jeszcze kolejne z recznikami pieluchami tetrowymi i przescieradelkami.

Potrzebuje dopakowac malej rajstopki do torby i skarpetki. A reszte chyba bedzie prasowac moja mama jak przylecu bo ja nie mam juz sil ;/;/

Alex ma codzienie dusznosci ;/ jutro pojdziemy do lekarza. Zobacze co mi powie.

Alez jestem padnieta dzis.

15 dni sie zostalo chyba ? A 30 do terminu ! Wiecie ze ja nadal nie wierze ze mala zaraz będzie z nami.. jakos nke moge tego ogarnac haha.
 
Współczuję Wam tych skurczy i innych dolegliwości...mnie też cały czas coś pobolewa i ciężko z brzucholem, ale nie jest tak źle.
Jeszcze bardziej Wam współczuję tego, że macie poczucie winy w stos. do starszaków, ale to właśnie znaczy, że jesteście najlepszymi mamami na świecie.

Akuku z tego co czytałam o tens to można go stosować na różne bóle, nie tylko porodowe, więc myślę, że możesz już teraz tylko najniższe natężenie. Hehe Ty nie możesz ogarnąć, że mała już zaraz będzie? Ja w ogóle nie ogarniam tego tematu :-p

Dużo zdrówka dla wszystkich chorych robaczków!!!
 
Akuku, bedzie dobrze!!! Ala poczeka a chlopcy sie przed domem tez moga wyszalec.

Lidia, a bolace masz czy nie?

Cinamona, moi przy takich okazjach duzo bajek ogladali, jakos musialam polaczyc pracowanie z chorowaniem, bo nie mamy niani. Takze na pewno dadza rade oboje, a ty spokojnie jedz. Ile sie u was czeka na wynik gbs? Mi wczoraj pobrali.

Co do wstawania, to ja codziennie ok 6. Jak tylko sie przekrece to pies pod drzwiami sie ekscytuje, ze juz wstaje :-) nikt w domu tak jak ona nie cieszy sie z poranka, hahaha.

A dzis mam pierwszy dzien wolny bez roboty!!! Jupi :-) w tym tygodniu odpoczywam, zostaly mi jeszcze 3 tyg do terminu i 2 szafy do przejrzenia, takze bez tragedii :-)

Milego dnia kochane!!!
 
Ruda no nie ogarniam..

O kuzwa jak mnie plecy bola. Nospa i magnez nic nie daly.. dziwnie jest buc w ciazy i miec wrazenie ze zaraz okres przyjdzie i to taki pozadny okres..
Cofam to co mowilam ze boli tylko jak siedze lub leze.. boli caly czas.
Ale jeszcze 15 dni moge sie tak meczyc.. pozniej niech sie dzieje wola nieba ;) a raczej wola Ali ;)
 
Kasietta tak czytalam wlasnie na tych stronkach ale widzialam ze sa specjalne porodowe jakby hmm..
Poczytam co w ulotce jest.
 
Witam dziewczyny i miłego dnia wam życzę :)
Akuku współczuję bóli :(
Ja się mogę pochwalić że mi czop odszedł, ale szału nie będzie bo w poprzedniej ciąży też mi odszedł dłuuugo przed porodem :) czekam ciągle na ochraniacz do łóżeczka, pościel też jednak do kompletu zamówiłam. Dziś pralka ma u nas wolne, bo wczoraj na wieczór jeszcze prałam i nie powysychało mi, ale trzeba się już na poważnie zabrać do prania, bo małemu tylko ubranka poprałam, a gdzie tam pościel, pieluchy, wózek, fotelik ... im więcej o tym myślę tym bardziej odkładam na później :) tym bardziej, że Marta bardzo dba o to żebym miała co prać na bieżąco ;)
 
reklama
14 dni ! Bo moja mama bedzie ok 23 we wtorek za dwa tgodnie ;) przekroczy prog i moge jechac haha..
Najsmieszniejsze ze m musi po mame jechac az do edi czyli jakies 7 godzin go nie bedzie.. ale powiem mu chyba by wzial chlopcow ..hm nie wiem. Jak zostane sama to najwyzej pojade na porodowke hehe a jak z nimi to co ja zrobie ;)
Ale o czym ja mowie.. przeciez nie wiadono co przyniesie kolejny dzien a nawet dzisiejszy ;)
 
Do góry