reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucalew.masz jeszcze.20.minut. sprężaj się :-D.

Ewelinkau.cieszę.się, że.W.domu. :-).

Love po jednym dniu to i tak szybko wypuszczają. Ewidentnie nie mają.tam.płacone za łóżko, bo przyjąć za wcześnie to nie, zostawić dłużej też nie.

Akuku dobrze ze kupiłaś, ale jak czytam jak się uzbrajasz to zaczynam się bać :-D

A ja jak jutro nie urodze to się zdZiwię, bo dziś tyle porobilam, że hej. Posprzatalam chatę, umylam okna, zrobilam pranie, zakupy, poukladalam w szafie, pojechalam z moim po kamienie do lasu i jeszcze spacer.
 
reklama
Lilija, a po co wam kamienie?

Evelinkua, czyli cala gromadka znow w domu, niech siedza jeszcze w ciepelku poki moga :-)

Dzis w nocy nikt nie rodzi?
 
Lunera, ja nie rodzę dziś w nocy ani nie podejrzewam, żebym miała urodzić jitro czy pkjutrE. Bo oprócz konkretnych napięć i skurczy takich 30-40% i różowego śluzu to ciiiiiszaaaa.
Jitro rano odwożę chloocow i mamę na lotnisko, bardzo to przeżywam w obliczu dzisiejszej kłótni z ich dawca nasienia.
Wrócili do domu wczoraj, nie chcieli juz u niego byc (mieli byc do dzisiaj) i sie cały czas tulili do mnie o brzuszka, mówili jak bardzo nas kochają, jak czekają za lea i ze maja nadzieje, ze bedzie na nich czekać jak wrócą.
Wiec wole predykcje liliji, ze koniec tygodnia moj. Żebym chociaż nie szła do szpitala opuchnięta na gębie od płaczu.
Mówiłam jak te moje myszy straszliwie kocham? Serce mi pęka, ze wybrałam takiego potwora na ich ojca.
 
Anney niestety nie mamy narzędzia do cięcia. Choć one mają w większości taki kształt,że tylko jedna strona jest plaska, a więc i tak nie byłoby sensu przecinac.
Głowa do góry kochana, szkoda nerwów. Przyszlosci nie przewidzisz, a to co jest teraz to przede wszystkim twoi synowie, którzy są bo oboje się do tego przyczyniliscie. Masz ich, go już nie. Lepiej być nie może. :-*
 
reklama
Do góry