reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

No w końcu udało się znaleźć czas i chociaż w połowie Was nadrobić. W weekend wzięło mnie na sprzątanie i udało mi się nawet cały balkon z oknami ogarnąć. Od niedzieli łapią mnie sporadyczne skurcze, ale nie są uciążliwe. Wczoraj wywołałam zdjęcia i kupiłam ramki, więc jestem mega happy, bo nie miałam prawie zdjęć w ciąży!:no::no::no:A wieczorem poczułam, że mały chyba mi się zsunął niżej, bo zaczęłam czuć jego ruchy pod brzuszkiem tak niziutko.
Postaram się chociaż niektórym odpisać:) I muszę Wam się pochwalić, że w piątek zostałam ciocia bliźniąt, a w niedziele chłopczyka, więc teraz kolej na mnie. Hihi:-):-):-)

Akuku- a ile bierzesz tej nospy? Jak skurcze będą uciążliwe, to może pojedź do szpitala, to dostaniesz zastrzyk rozkurczający. Biedny Alexik może coś mu poradzą i dadzą jakieś leki, żeby się tak nie męczył

Ola- to duże masz już księżniczki, ale Wam zazdroszczę, tak wesoło macie:) Jeszcze troszkę i wszystkie będziemy miały wspólne tematy, pieluchy, spanie itp. Hihi Mojemu m, to coś odwala, bo już nie może się doczekać.

Anney- a Ty jak kochana się czujesz? Jak skurcze? Współczuje sytuacji z byłym, ale pamiętaj nie warto się denerwować, a to wszystko do niego wróci. Chłopcy wyjadą z babcią i o wszystkim zapomną, będzie im się podobało, zobaczysz... W końcu pierwszy taki wyjazd:) A Ty zawsze będziesz mogła zadzwonić i z nimi porozmawiać:-D

Cinamon- Teraz już z górki tylko. Najgorsze za Wami, bo już zaczynają zasychać, to dobry znak :p

Love- Jak się czujesz? Jak synuś? Kiedy wracacie do domku, czy już jesteście?

Sann- Jak z malutką? Już same macie siebie na wyłączność? :)

Borysiątko- A Ty jak się czujesz?
 
reklama
Lidia, no to trzeba wczesniej rodzic :-)

Pupui, zadna choroba nie trwa wiecznie, kciuki za fotel.
Moze wykorzystaj gosci, zeby sie zajeli malym chwile a ty sie zdrzemnij? W koncu to zaden wstyd przy rodzinie... Mi sie zdarza :-)
 
Love, normalnie brak slow na ich zachowanie. Dobrze, ze masz juz to za soba. Dzis wychodzicie?

Lidia, to z m obrot o 180st? Fajnie. Jak sie tak doczekac nie moze, to moze czulosci na ciebie teraz spozytkowac, co by sie energia nie zmarnowala :-)
 
Love, dobrze ze wychodzicie!! Duże masz hemoroidy? Długo parlas? Miałaś proznociag tym razem tez?


Dziewczyny, nie jestem w stanie wam odpisać. Katarynki!


Moje dzieci juz z babcia na lotnisku. Rozstać sie nie mogliśmy!
Tez moalam kiepska noc, gówniarze pol nocy sie bzykali obok i dziś przechowywali, wiec z wielka radością nie na dziadach wyżyje! (Nie wiem czy wam wspominalama, ale od 3tygodni mamy w domu pare 18latkow..... Siostrzenica m z chłopakiem. Egoiści, skrajne brudasy, puści i leniwi. Dobrze, ze chociaż ładnie śpiewa... Opowiem wam jak będę przy kompoe)

Idę wypić kawę. Muszę sie zrelaksować.
 
Najważniejsze Love że to wszystko już za Tobą, nie musisz męczyć się w domu, zastanawiać czy jechać czy nie, kłócić o łóżko na izbie. Wiadomo w połogu różnie bywa, ale dojdziesz do siebie razem ze zdrowym ślicznym synkiem
 
reklama
Love ini chyba wszystkich odsylaja.. najlepiej ny nylo jakbysmy przyjezdzaly z 10 cm rozwarcuem ..parly i wypad ..
Ale pamietam ze z emilem tez mnie do domu wysylali to sie nie zgodzilam..
 
Do góry