reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku ja mieszkam w Londynie wiec z tym akurat mialam udogodnienie. Dostalam na dwa tygodnie bo za dwa mam przyjsc na kontrole i wtedy zdecydujemy co dalej.
 
reklama
Dariazgr - oj jak dobrze, że wszystko w porządku. Po to śmy tu są, żeby być i sobie pomagać.
Ja nadal pisze z dziewczynami z lipca 2012 już człowiek się tyle lat zna. Później znajomość zostaje.

Akuku- pewnie teraz w nerwach ale już nie raz się zawiodłam i to bardzo. Czasem serio myślę że na za głęboką wodę się rzuciłam po prostu.
A już nie będę truć. Bo bardzo mi smutno dziś.∂o tego mdli na max i podbrzusze boli więc nospy max wziełam pół i od godziny leże.

Ja wcześniej na chłopa też nie mogłam narzekać on tylko jak się z dziećmi spotka to mu odp**itala.

Co do sexu ja nie mam ochoty przez atmosferę, zmęczenie (szczerzę wole dospać 30 minut niż sie bzykać, chyba się już starzejeľ w poprzedniej ciąży jak króliczek popęd miałam.
A kąpać się kąpie tak samo było w poprzedniej ciąży.
Lapka czasem kładę bo czasem mam okazje leżeć z nim w lóżku.

Dobra kochane nie zawracam gitary. Śpijcie smacznie ( ja jeszcze sobie polukam co w internecie świszczy) i niech wam się przyśnią Wasze/Nasze miminki.
 
Ostatnia edycja:
Daria super wiesci, ciesze sie bardzo, odpoczywaj teraz.

Starajaca pewno nie wazne ile najwazniejsze ze widzialas malenstwo i wszystko ok :-)

Jesli chodzi o przytulanie to tez slyszalam ze np pod koniec ciazy lekarze zalecaja bo sperma powoduje skurcze macicy i przyspiesza sie porod.
 
Pupui bo widzisz dopiero jak pojawiaja sie dzieci jest wiecej obowiazkow..zmeczenie..to i my i nasi partnerzy widza wszystko inaczej...w pierwszej ciazy tez moglam lezec caly czas..m pytal czy cos mi dac.. gotowal jedzonko bo mi smierdzialo wzystko.. robil jajka na miekko nawet w nocy i smazyl ulubiona wtedy jajecznice z pieczarkami.. ja tylko jadlam i spalam.. teraz jest "troche" wiecej roboty niz przy zmeczonej "ciezarnej" bo dzieci biegaja szaleja.. trzeba pilnowac.. dac jesc.. przewijam najmlodszego itd itp.
On to wszystko robi ale to jest facet i nie czuje tego co ja. Narzekam sobie ale i tak go kocham bo wiem ze sie stara mimo wszystko.
Kazdy z nas ma jakies wady.. ja tez mam odpaly i czepiam sie glupot. A teraz w ciazy jestem niedozniesienia czasami :/
Ja to bym chciala by sie domyslal wszystkiego hehe.

Wlasnie szukalam na neci czy jest jakas klinika z usg w moim miescie...moze cos otworzyli ale niestety nie ;( bedziemy musieli do pl poleciec bo emil jeszcze peselu nie ma a paszport do maja jakos tylko..i pl akt urodzenia a potem dowod ...hm
 
Akuku mój synek ma brytyjski paszport, nawet go nie rejestrowalam w pl, a polski paszport może kiedyś wyrobimy na razie nie ma potrzeby
 
reklama
nat94 z ta sperma nie przejmuj sie bo moze i dziala ale tylko pod koniec ciazy jak juz naprawde jest sie przed samym porodem, napewno nie ma to nic wspolnego z dzialaniem tabletek poronnych bo by zadna kobieta ciazy nie donosila, ja probowalam w 9 miesiacu i nic to porodu nie przyspieszylo, urodzilam 1 dzien przed terminem, jesli ciaza nie jest zagrozona to zadnych zakazow seksu nie ma

tutaj mam sensowna wypowiedz na ten temat
"Jeśli poród się opóźnia, lekarz może zasugerować parze, by poprzez odbycie stosunku seksualnego spróbowała go przyspieszyć - pamiętaj jednak, że szyjka macicy, która pod wpływem zawartych w nasieniu prostaglandyn szybciej dojrzewa, zaczyna być na nie wrażliwa dopiero po 38. tygodniu ciąży"
 
Do góry