reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

także licze na to ze wszystko pojdzie dobrze i wlasnie kontroowac będę sama tętno dziecka i to co się ze mna dzieje.
Dokladnie. Patrzec I aprawdzac.
Ja ansolutnie nie twierdze, ze w Polsce nie ma zaniedbań, bo sa i to dużo, ale na szczęście na mniejsza skale niż tu.
Bo tu zawsze jest wszystko freaking fine!
 
reklama
Cinamonowa ja tez muszę leżeć przy małej i ja usypiać wiec tez będę z dwójka leżała :)

Anney o moich teściach mogłabym napisać książkę ;) teściowa podobno jak z moim M kiedyś na spacer jechała to tak sie zapatrzyła na wystawę sklepowa ze jej dziecko z wozka wypadło ;) wole nie ryzykować.

Hahahahahahahahahahahahaahaha
 
Zaraz się wsciekne. Łapią mnie skurcze i jeszcze ten ból pleców na dole co 3-5 minut po ok 1-2 minuty, mówię to m, a on przycisz telewizor, mówię mu że mam skurcze, a on a co ja mam zrobić współczuć Tobie, przecież nic nie poradze. No jasne, idź spać najlepiej tak!!! A nie wiem co z tymi plecami.
 
Cinamona a czy macie czas dla siebie? Tylko dla waszej dwójki badź trójki?
Zgadzam się z tym odreagowaniem i uważam,że ten sport jest świetnym sposobem (sama uwielbiam skłosza i wiem,że cudownie mozna dzieki niemu wyładować złe emocje), pytanie tylko czy w jego zyciu istnieje tylko praca i koledzy, czy dla was też jest czas, bo jesli nie to może rodzić frustracje.

Amor, nie myśl o tym, najważniejsze jest pozytywne myslenie. Osobiscie uważam,że fakt iż czeka się na pierwsze dziecko jest plusem, bo obawa przed niewiadomym jest lepsza niż wiadomym.
 
reklama
Do góry