reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Panikara i co zrobiłaś? Cos chyba pisałas o zębach, ale ja na telefonie nie ogarniałam połowy wpisów :-/

Blerka może jakiś nerwoból? Chociaż jak łapie i puszcza ... może doświadczone mamuski sie wypowiedzą cxzy to mogą byc skurcze.

I propo skurczy, lekarz kazał mi dziś zwracać uwage na brzuch, czy sie napina i jak często. A ja za cholere nie wiem czy to napięcie, czy po prostu jest taki twardy. Bo wydaje mi sie,że wciąż jest twardy. Jak więc rozróznić,że owe napięcie to skurcz skoro nie boli?
 
blerka jakby jeszcze mało tych dolegliwości ciążowych :(

lilija ja poszłam do dentysty (którego się naszukałam) i kazał mi płukać szałwią. Dziś już po ropniu nie ma śladu ! Tak swoją drogą to mam prawie 30lat a zęby mądrości mi wychodzą :p
 
Anney no własnie tak myslałam, a on mi mówił,że samo bezbolesne napinanie to juz skurcz i mam liczyć

Panikara to tak jak ja 29 w sierpniu , na starośc się madra robię ho hooo
 
Tak bo to skurcz, ale nieproduktywny. Skurcz porodowy jest silny. No chyba, ze będziesz szczęściara i nie bedzie ciebie bolało [emoji7][emoji7]
 
Werci super, że zwykły pieprzyk! [emoji4] No i Mati faktycznie duży się zapowiada.

Sann cudowne wieści![emoji4] Teraz będzie już tylko lepiej[emoji8]

Lilija faktycznie dałaś czadu z postem![emoji106] Ja też nie mam częściej wizyt. Zapisał mnie na za miesiąc. Na szczęście w międzyczasie mam usg.
 
reklama
Ja tez bole krzyzowe mialam przy porodach ale u mnie chcoiaz szybko postepowalo..

Witaj beatka dlugo Cie nie bylo ;) co u was ?
Co za baba z tej szefowej! Jak tak mozna ?
Hejku i na sam koniec ciazy przeprowadzka. Oby szybko sie udalo przeniesc i ogarnac wszystko.
No wyspalam sie w novy i jescze wdzieen mnie Emis upal na prawie 3 godzjny takze ja jestem wypoczeta dzis. Tez wymiekam czasami. Dla povieszenia powiem ze im wiecrj obowiazkow tum lepiej sobie radze ;)

Love jej ja z reguly spie 4-5 godzjn bo ciagle cos/ktos mnie budzi wiec po 7 jest super a tak jak dzis to jiz wogle. Moze uda/lo Ci sie ppspac w dzien ?

Beata hahaha ;) ja wlasnie sie boje ze mi odejda wody haha.. bo skurcze to spoko licze i juz.. ale jak wody odejda to szpital.. no i chyba czas polozy mate do auta by nie zamoczyc fotela hahaha i dolozka wsadzic ;)

Pupui jak bede na kompie spojrze na linki ;) choc ja jiz chyba wszystko mam ;);)

Anney a no w koncu ;);)
A u Ciebie znowu sie zaczyna ? Oby jiz porzadnie ;)
Biegac moze nie ..ale pochodz pp schodach. Masz pilke na ktorej bys mogla siadac i sie krecic ? Pomaga w rozwarciu..
Buhaha juz teraz mala ksiezniczka sama podejmuje decyzje a Seba trzyma z nia sztame ;);)

Haha mowia ze przyplyw energii przy porodzie.. ale mowia tez ze uczucie braku sil przed pprode...brak apetytu jak i duzy apetyt haha i w co tu wierzyc?

Anney co ty nie wygonimy Cie ;)

Werci to Ty tez sie nameczylas z porodem ehh.

Panikara hahaha corcia dorasta i juz nie bedzie tylko tatusiu ;);)

Anney haha piekne ma pomysle ! My sie smiejemy ze mala bedzie miala taka obstawe ze chlopaki beda testy zdawac zanim przejda nastepny etap hahaha.

Lidia pieknie! ;)

Kasietta wspolczuje bolu ;/
Ja tez sie rodzilam posladkowo ale u mnie ppducha nie starczyla.. musialam miec kilka operacji i moje biodra juz na wymiane sie nadaje. Mysle zebteraz ucisk od ciazy masz..a powiedz ogolnie masz jakies problemy z biodrami ?
Kciuki za m! Czesto pod wplywem emocji zanjomosc jezyka jest wyzsza niz na luzie ;) wiec kto wie jak mu pojdzie ;)

Niki haha powtarzaj sobie to jak mantre codziennie ;)

Anney ja wozka nie glaszcze ale za to sukienki ;) i ostatnio bucjki pocalowalam hahahhaa :p

My chcielibysmy owczarka niemieckiego ale miejsca brak..moze kiedys...

Anney pies jak male dziecko haha ;) z jednej strony lepiej teraz puki mala bedzie glownie w bijakach kolyskach itd.. bo jak zacznie raczkowac to fajnie by bylo by pies juz sikal na dworze a nie po kropelce w domu haha.

Blerka tak ostatnie tygodnie najgorsze ;/ bo juz czekamy i tykamy jak bomba zegarowa.. wszystko boli strzyka ah. Takze w pelni cie rozumiem.

Zuzzi kciuki za usg ;)

jejku jak na dziewczyny z sil opadly i hunorki slabe. Nic tylko rodzic i cieszyc sie z dzieciaczkow.

Blerka haha ah te szafy ! Ja dzis jeszcze jedna zamowilam bo jednak Ala musi miec swoja osobno! Tzn kazde me dziecko ma swoja szafe haha ;) tyle szmat mam w domu ;)

A ja torba dla malej nie spakowana to i sexu brak.. biedny moj m.. hahaa.. ja libido mam - 100 wiec..
Ale pewnie w osttanich dniach czyli od 4.08 bede gwalcic hahaha.

Lidia tak ja mam takie skurcze.. jak nie sa regularne to spoko..macica cwiczy..

Beatka ojoj wspolczuje ! I jak tu porod wywolac ? Moze przysiady jakies ?

Love bo tak jest ze jak sie czlowiek rozbudzi to wiecej energii ma.

Anney a z kim dzieci leca ? Jej ja chyba pomysle o wyslaniu moich z babcia hahhaa ;)

Betka ah Ci faceci.. nie rozumieja co to ciaza i ze dla nas to mega obciazenie organizmu.. bo my dobrze spimy..haha

Pupui ja sie wcale nie dzkwie ze z Ciebie zmeczenie schodzi!
Dobrze rozumiem ze masz rodzine w domu i nikt sie nie kwapi do pomocy ?
Nie ma kto obiadu zrobic ? Kup pizze albo pierogi mrozone i niech sie zajadaja.. co ty sluzaca ?

Werci kciuki!

U mnie w tle wrzeszczace dzieci !:p zartuje teraz ogladaja alvin i wiewiorki..a wczesniej byli na basenie jak ja spalam hehe.

Sann super wiesci ;) ciesze sie ze z Lenka juz dobrze i ze karmicie sie piersia! Bardzo dzielna jestes! Jak sie czujesz ?

Blerka z tym masazem stop i chrapaniem Twojegom to sikam po gaciach..

Lilija jezdze utem i zapewne jezdzic bede do samego konca..a kto wie moze sama sie na porodowke zawioze jak m bedzie prasowal hahhaha.

Werci uff kamien z serca !

Fuoleczka wspolczuje bolu zeba. Co do laktatora to podobno medela dobra...

Blerka hmm co to jak nie skurcze ?
 
Do góry