reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Mój się troszkę "zablokował" jak niefortunnie mu powiedziałam,że lekarz jak bada mnie ginekologicznie to mówi "główka da się odpychać". Sobie wkręcił, że jakby ten teges to by go trącał :D

Werci no tak, byłaby obawa,że Ci sie wszystko porozrywa. Na Ile mniej więcej szacują wage chłopca?
 
reklama
Lilija - dwa tygodnie temu, w 34 tyg miał 3 kg. Lekarz mówi, że ok 4 będzie ważył. Córka urodziła się 3550
 
lilija ja jeżdżę ale po tylko po okolicy. W dalszą podróż jako kierowca bym się nie wybrała.

co do Staffów to nie są jakoś bardziej narażone na choroby nowotworowe niż inne rasy. Ogólnie rasowce to słabsze od kundelków są. Z takich typowych chorób to staffiki zawyczaj mają dysplazję stawu biodrowego. Głośno było też o takiej chorobie genetycznej, ale psy kojarzone mają robione badania czy są nosicielami tego genu i to jest wpisane w rodowodzie, więc ta choroba też jest eliminowana stopniowo.
 
Lilija no niestety jeśli chodzi o szpital to zawsze mi się sprawdzalo, zobaczymy jak będzie tym razem.

Dziś boli mnie brzuch jakbym miała okres no i krocze. Ten tydzień mogłabym jeszcze się wstrzymać bo w środę mam wizytę u pani doktor, w czwartek fryzjer a w piątek dentysta. Jutro też idę w kolejkę usiąść żeby mnie dentysta z bólem przyjął, masakra z tymi zębami...
 
Fiołeczka, zrobiłam sobie wszystkie zęby w 1 i 2 trymestrze, ale... wychodzi mi 8 i mnie napierdziela cała prawa strona. Nic z tym szajsem nie zrobię :-/ . Współczuje Ci, znieczulenie bierzesz?
 
Ja też jeżdżę ale tylko krótkie trasy, dalej bym się bała.

Kochane pomecze Was trochę ale nie wiem jaki laktator wybrać. Macie jakieś sprawdzone?
 
reklama
Do góry