reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney współczuję bardzo! Wiem co przeżywasz bo moj mąż od lat choruje na pzt i w zeszłym roku miał podejrzenie nowotwora i od października do stycznia mieliśmy z życiorysu wyjęte. Poleć przyjaciółce klinikę w Berlinie. Dobrze zajmują się trzustkami. U nas skończyło się dobrze ale to.widmo będzie wisiało bo to niestety trzustka :(
 
reklama
Ja się pytalam lekarza o szczepienia, jak miałam wszystkie w dzieciństwie to po co się dodatkowo szczepić a pozatym w ciąży odradza, nie powinno się.

Trzymam kciuki Borysiatko.

Ja to chyba przenoszę ciążę, chociaż jak już waży prawie 2,5kg to kto wie..
 
Mnie po porodzie też czeka rwanie dwóch ósemek. Nic mnie nie boli, ale krzywo rosną i krzywią mi resztę zębów [emoji17]
Panikara faktycznie fajny dentysta Ci się trafił [emoji4]

Lilija to jeden z podstawowych błędów, które my kobiety popełniamy w związkach. Ale co zrobić jak za mnie nikt nigdy nic nie robił [emoji12] Przyzwyczajenie.
Lakara nie i nawet mój ignorant (czyt. ginekolog prowadzący) nic o tym nie wspomniał. Teraz ma miesiąc urlopu więc raczej już nie będę miała. A to ważne? Powinnam sama o to zadbać??
Akuku kochany ten Twój Alex [emoji7] Z resztą wszyscy kochani!
Amor dokładnie!! Tylko się wtedy nasłucham "Musisz się tak czepiać?", "Jeszcze żebyś Ty była jakaś czyścioszka to rozumiem " itp... Ech
Lunera koniecznie pokaż efekty pracy![emoji4]
To ja jeszcze znajduję kapsle po piwie w szufladzie gdzie jest otwieracz [emoji23]
Anney to życzę żeby udało Ci się trochę odpocząć. Dzielna jesteś i wcale się nie dziwię, że podasz na pysk. I życzę zdrowia dla koleżanki. Przykre[emoji17]
Borysiątko trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze & & & &
Usiulka nic się nie martw. U mnie też nic. Ani skurczy, ani czopa, ani siary. Nawet mnie nic nie boli w kroczu tak jak niektóre dziewczyny.
Natka zazdroszczę [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Hmmm, sufit powiadasz? To bardzo ciekawe :-) :-) :-)

Natka, musisz nam zdradzic sekretny przepis na taka obsesje, zebym mogla mojemu miksture przygotowac.

W sumie ja tez nie moge narzekac, ze nie pomaga, bo robi naprawde ponad standardowego tatusia. Tylko czasem powoduje dodatkowe zadania dla mnie :-)))
Jedyne, czego mi brakuje, to to, ze jakby zupelnie nie zauwazal, ze jestem w ciazy tym razem. Jakby to, ze caly dzien pracujemy oboje mialo takie samo zmeczenie po obu stronach. Potrafi np poprosic, zebym po drodze z pracy wstapila jeszcze do sklepu zeby mu duza cole przyniesc bo ja mam po drodze a on no od godz jest juz w domu.
 
ja na mojego też nie mogę narzekać, chociaż ja z zosiek-samosiek. Dziś trawę kosiłam, a działka 1500 metrów... Jak P. wróci to dostanę opierdziel, że znowu podstępnie skosiłam jak był w pracy :-p Okna miał umyć, ale tak mnie wkurzały, że sama umyłam... też zanim wrócił. Jak nic dostanę dziś lanie :p

a mój syn łasi się jak kot.. ale tylko gdy ja bądź P. masujemy.... Jak ktoś "obcy" to nieruchomieje.... Uwielbiam Go za to :p Będzie wredny jak Mamusia :laugh2:
 
reklama
Do góry