reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja dzis juz dzis na sniadanie pol litra kroplowki. Brzuch jeszcze sie napina ale juz mniej. No i jakis brunatny sluz leci ale czekam jeszcze na obchód i zobaczymy co powiedza. Jestem w tym szpitalu w ktorym mam rodzic, opieka super, lekarz kilka razy dziennie przychodzi a nie tylko na obchód.
 
reklama
Hej dziewczyny;)
Już się wszystko uspokoilo chociaż niedawno sporadycznie mnie latały skurcze, ale już nie p takiej sile i częstotliwości.
Nie mogłam w ogóle zasnąć, wstawalam non stop do łazienki, dopiero ok 2-3 wszystko puscilo i mogłam spokojnie iść spać. Jak coś się dzisiaj będzie działo, to pojadę, ale nie pozwolę się zatrzymać, jak to będą tylko skurcze bez rozwarcia, bo i tak mają w dupie Ciebie lekarze, a sterydy już dostałam. No chyba, że będzie chodziło o małego, to wtedy okej, ale póki co jest dobrze;)
Anney jak dobrze, że to nic poważnego. A wiadomo od czego popekalo?
Borysiatko lez kochana i odpoczywaj i daj znać co i jak;)
 
Borysiatko to kciuki trzymam mocno :)

Anneh wyspana? Bo wiesz czas na porodowke!

Mi sie dzis cala noc snilyscie haha

Ogolnie slabo spalam bo mała stwierdzila ze w nocy sie tanczy a nie spi ;p
 
Obudziłam się o 6:30 i juz zasnąć nie mogłam.. :( to będzie ciężki i długi dzień..

Za 2 godz usg..

Borysiatko, anney, Lidia trzymam kciuki &&&
 
Witam z rana:-) noo Anney ja tu czekam a ty co? Opierdzielasx się. .:-D:-D ale co się odwlecze to wiesz. .;-)

Borysiątko ważne ze jesteś pod dobrą opieka. Teraz możesz byc spokojna bo w razie czego szybko zareaguja. Będzie dobrze. Ten sluz to może czop??

Lidia no i dobrze widoczne wczoraj jakas taka noc byla ze tak was na raz wzielo;-) jakas pelnia czy co?:-)

A ja się dzisiaj wyspalam;-) wogole jak nie mogłam spac to teraz od dwóch dni się wysypiam az miło:-)

To co Anney dzis podejście nr2?:-D:-D:-D
 
Borysiątko trzymam kciuki żeby mała jeszcze posiedziała.

Mi się zrobiło z tyłu na dziąśle jakiś ropny bąbel. Jak nacisnę to leci trochę ropy z tego. Ząb nie boli tylko to dziąsło. Naczytałam się że ropa groźniejsza od zepsutego zęba więc zaraz się biorę za obdzwanianie dentystów kto mnie dziś przyjmie.
 
Borysku, trzymam kciuki kochana!
Brunatna to pewnie stara krew.


Ja jestem wyyyykonczona.
Przyjechaliśmy w nocy sppwrprem.
I tak, krew z szyjki, jak podejrzewałam(szyjka minzawsze sluzuje)

Lidia, ja miałam operowana szyjkę ze względu na historie komórek nowotworowych, przed pierwszym porodem, potem podczas porodow pęknięcia przez jej bliznę pooperacyjna, wiec doszły nowe gwieździste, teraz tez mam komórki (stad ciąża, bo może bedą musieli dużo usunąć) i te blizny pękają, a sama szyjka przy wcześniejszych porodach otwierała sie do 4cm a potem tylko masażami.
Historia jej w pigułce ;)

Pojechaliśmy wczoraj zobaczyć co sie z nią dzieje, miałam ktg, zeobili usg szyjki (o cały centymetr wiexeksze rozwarcie haha) mała ładnie siedzi w kanale. Podczas ktg skurcze były silne, 90-100 ale czasami 12 i potem 13min, wiec zwalniały.
Dyskutowali, czy podać mi oxy, bo w końcu misza brać pod uwagę, ze to 3porod i ta szyjka może blokować, ale doszło do wnioski, skoro one nieco zwolniły, to może to jeszcE nie to (bo do terminu jeszcze 2tyg), poza tym jak u dali oxy, szyjka mojglaby nienaturalnie byc rozpychania i w efekcie porwać (ze względu na jej blizny i nieświadomi jak to miejsce chore wyglada w środku) czego wola uniknąć, bo to zabiera mi totalnie szanse na kolejna ewentualna ciąże i usunięcie zmian może byc bardziej problematyczne (maja byc usunięte albo przy porodzie jeśli nie pęknie, albo po połogu jeśli leknie) i dla mnie niepotrzebny ból.
I chyba po raz pierwszy sie z nimi zgodziłam w całość hahaha
O ile juz bym lolunie
Chciała przy cycku i żal ze taka fajna regularna akcja zwolniła, o tyle z ta szyjka/oxy/konsekwencje maja racje i obym naturalnie sie obkurczyla do partych wkrótce hahaha

Teraz mam silne skurvE, ale sa nieregularne totalnie. Wiec nawet pospalam.

Dziekuje za wszystkie wiadomości, ale
Co sie wczoraj usmialusmy to nasze hahaha jesteście najlepszymi wariatkami [emoji23][emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
A ja spalam fatalnie. Naczytalam sie o tych skurczach i zblizajacych porodach i zasnac nie moglam.

Moja znajoma tez miala mocne skurcze jak juz termin sie zblizal. I to bardzo bolesne i czeste. Pojechala do szpitala, przetrzymali ja jedna noc i wrocila do domu bi wszystko sie wyciszylo. I w sumie urodzila po terminie, dzien przed zaplanowyanym wywolywaniem. Wiec takie akcje sie zdarzaja.

Jednak zycze nam zeby wszystko szlo pieknie, gladko i szybko.
 
Do góry