reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Loveboiled tak twierdzą lekarze, ale dowiedziałam się o tym dopiero niedawno.
Ja miałam przez lata bardzo regularne cykle i jak na złość w miesiącu, w którym zaczęliśmy się starać totalnie wszystko mi się rozregulowało... Więc nie wiadomo w zasadzie :)
 
reklama
Amor a.powiedz jak ci zrobili usg mniej więcej w 12 tygodniu to na nim wyszło ze ciąża jednak jest młodsza tak? I robili ci później dodatkowe usg?
 
Amor na pewno nie tak trudno jak nam [emoji12] Dopiero tydzień temu podjęliśmy decyzję.
U mojego męża w rodzinie to będzie jedyny chłopak który przekaże nazwisko więc teść się jara niesamowicie.
 
Love 8 dni a nie tygodnie, takze nie tak zle. Ja juz pisalam na wizytowym, ze ja wedlug om mam na 30 lipca, a wg usg na 12 sierpnia :-) takze i tak sie zdarza...
Anney jak tam ? Ty masz nakaz meldowania co 10 min, prosze wiec sie nie opierniczac :-)
 
I
Suwina ale Ci zazdroszcze, ze masz termin na początku sierpnia;)

Ja sie trochę martwię bo z okresu termin mi na 26 go wychodzi a z usg na 18 go i tu biorą pod uwagę wlasnie ten termin z usg.

Magduś masz rację, ubzduralo mi się ze z om na 26 lipca a z usg na 18 sierpnia haha,nie wiem czemu
 
Pierwsze usg miałam po 14 tygodniu bo czekałam długo na termin w szpitalu. I podali ze data porodu 18 sierpnia.

A drugie usg miałam w 26 tyg.

Normalnie w uk sa tylko dwa usg.

Ja miałam dodatkowe w 32 tygodniu z powodu ze na poprzednim usg wyszło ze łożysko mam nisko... Na szczęście wszystko sie ładnie podniosło.

Byłam jeszcze w pl na usg kontrolnym chyba koło 28 tyg... I mówiła ze z wielkości dziecka na 16 nawet jej wskazuje...

Pamięta któraś z Was ile jej dziecko ważyło w 32 tyg? Mój mały miał 1700 i nie wiem czy to dużo czy mało.
 
Beatko, Ty nie badz zlosliwa, tylko tez zacznij wyganiac core :-D Chocby sama! :-D
Love, my od tego jestesmy, zeby sie nawzajem poprawiac :-) Mnie juz myslenie w ogole nie idzie, takze dobrze, ze wam jeszcze jako tako wychodzi :-D
 
reklama
Do góry