reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
O ja Cie dziewczyny ale produkujecie no ponad godzine was nadrabialam.

Anney kciuki nienależnie czy sie rozkreci czy tez nie.

Pupui super, zazdraszczam domku i tak jak Anney pisze teraz po malutku sobie wszystko urzadzcie. Zestaw gitar imponujacy :-)

Zuzzi nie pamietam czy to Ty pytalas o skracajaca sie szynkę ale jak sie skraca szyjka to zalecaja lezec, odpoczywac.

Amor witaj :-) Na liscie sierpnioweczek sa terminy porodow.

Ancikowa odnosnie tej szyjki jak ma Borysiatko to jest tak ze te kroplowki wstrzymuja skurcze, twardnienia ktore wlasnie powoduja skracanie sie szyjki wiec jesli kroplowka zadzialala i skurcze, twardnienia minely to i szyjka powinna sie uspokoic i juz chwilowo nie skracac.
 
Zawsze miałam bardzo regularne cykle i nie wiem jaki termin jest wiarygodniejszy. Przy pierwszej córeczce miałam termin na 8 go października a z usg na 6 go i mała pojawiła sie na świecie 7 go.

Teraz chciałabym urodzić przed 18 sierpnia ;)
 
Zawsze miałam bardzo regularne cykle i nie wiem jaki termin jest wiarygodniejszy. Przy pierwszej córeczce miałam termin na 8 go października a z usg na 6 go i mała pojawiła sie na świecie 7 go.

Teraz chciałabym urodzić przed 18 sierpnia ;)

A teraz kilka tygodni, ja myślę że jednak ten z usg jest bardziej wiarygodny w tym przypadku
 
Zuzzi my tez czekamy na Aleksandra! ;) bardzo trudno było nam wybrać imię...

W mojej rodzinie nie ma chłopców... Gdy dowiedziałam sie ze to chłopiec płakałam ze szczęścia... Do teraz nie wierze, ze to chłopiec.
 
reklama
Jesteś w 37 ale lekarz powie że 36 bo dla nich ważne są skończone.

Dziewczyny to jak mi cały czas stwardnieje to oznaczać że mi się skraca tak? To załóżmy ze się skróci jeszcze bardziej A nie czuje skurczu to co wtedy?
 
Do góry