reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Blerka, podpisuje kontrakt w piątek, jak podpisze to napisze, bo nie chce zapeszac! :) fajne miasto ale już się trochę tam namkeszkalam, I tak dłużej niż rok tam nie będziemy bo znowu będzie pewnie zmiana klubu! :)
 
Beata u nas w szpitalu wprowadzili zzo przy którym można chodzić wiec pewnie wezmę to jeśli będzie potrzeba a nie to zwykle.. Bo tak to przykuta do wyra byłam a wole aktywnie
 
Zuza, taaaaaaa panowie z transportowych firm zawsze sa na czas hahaha.

Ja sie wrzuciłam do cieplej wanny, bo mnie plecy bolą.
Chłopcy bawią sie w ogrodzie, moj m w pracy, mimo iż miał mieć dziś wolne.


Fajnie, ze w Polsce
Wprowadziło darmowe znieczulenie, bardzo dobrze, tylko
Ciekawe czy anestezjologów tylu maja! Bo tu w tym chyba bul zawsze największy problem.
 
reklama
No dokładnie.. Czekam od 10 na nich :D

Ja w piątek idę w Gnieźnie zobaczyć na wygląda porodowka i w ogóle. Załatwialam to wszystko z dziadkiem, który bawi się w politykę w Gnieźnie i w inne dziwne rzeczy więc mam nadzieję, że postara się, żeby prawnuczek miał dobrze w szpitalu :D
 
Do góry