reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nie no to zrozumiałe że człowiek stara się być ogolonym na bieżąco ale nie zapomnę mojego porodu byłam ogolona, włoski miały jakieś 2-3 dni i położna zadecydowała że salowa ma mnie ogolic, tak mnie pozacinala tępą maszynką, że mój m takiego czegoś jeszcze nie widział. Dlatego pytam jakie są wymogi bo tym razem jeśli się zdarzy, że będę miała delikatne owłosienie to niech się wali i pali ale ja na golenie zgody nie wyrażę.
 
reklama
Ja się staram choć raz w tygodniu ogolic i to pod prysznicem także niezły wyczyn. Tylko ją lece całkiem na lyso teraz bo nie widzę nic. Na wyczucie:-) nie dała bym się w szpitalu ogolic za cholerę.

Anney ufff 35:-\ basen kochana rozkładaj

Natka &&&&:-*

Jlnx oszczedzaj się teraz to już tak bliziutko! Choć ty jak widać żyć bez aktywności nie możesz ;-)

Akuku:-*

Ale dziś cudna pogoda cały dzień na dworze i tylko 28° dla mnie w sam raz
 
A to jeszcze z ciekawostek z mojego szpitala to powiem Wam że chciałam mieć swoją położna przy porodzie ale ordynator ginekologii nie zgadza się na takie coś. Masakra tym bardziej że ta kobietka pracuje na jego oddziale wiec nikogo obcego by nie wpuszczał... A i jeszcze wrócę do tego golenia, wczoraj rozmawiałam z koleżanką i w tym szpitalu golenie wykonuje się rutynowo. Jest gdzieś jakiś zapis, że golenie nie jest wymagane?
 
Ja w zeszłym tygodniu wypróbowałam patent: w piątek, nie nachodząc na wargi sromowe - krem do depilacji, w sobotę maszynka. Do kremu było potrzebne lusterko, a z maszynką już poszło dużo szybciej niż zwykle, więc póki co będę w ten sposób działać :) a też nie dam się w szpitalu, nie ufam innym w tej kwestii :p
A torba nadal nie spakowana...
 
My tez praktykujemy metode jak u Anney. Tez nie lubie włosów tu i ówdzie. M doskonale wprawil się w role :) Przed poprzednim porodem jeszcze tuz przed wyjściem z domu sie dogolalam zeby się ladnie prezentować ; )
 
Fioleczka - gdzie ty mieszkasz? Bo jestem zaskoczona tym co piszesz.. W pl o ile mi wiadomo nie ma żadnych wymogów w tym temacie.
 
Tak jak pisze Beata, w planach porodu jest zmianka o goleniu i można się na to nie zgodzić. Tylko przy cesarce musi być część pod brzuchem ogolona.

Wreszcie robi się chłodno i będzie przyjemna noc, jak miło ;)
 
reklama
Fiołeczka 89 - w Krakowie (z tego co maja napisane na stronach)takie rzeczy jak golenie krocza czy lewatywa wykonuje się na prośbę pacjentki (nieodpłatnie :) )
 
Do góry