reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej dziolchy,

Ja sie dzisiaj w miare wyspalam[emoji3] w koncu moge jakos funkcjonowac.

Wczoraj po drzemce mlodej poszlysmy do ogrodu i wykapalam sie z nia w basenie. Bylo tak goroca ze taka kapiel zrobila mi dobrze i do tego spac mi sie odechcialo.
Mloda szczesliwa bo w koncu odwazyla sie wejsc do duzego basenu[emoji3] plywala sama w rekawkach, oczywiscie ja obok ale jednak odwazyla sie i puscila mnie i plywala sama[emoji3]
Cos czuje ze dzisiaj znowu czeka mnie kapiel z nia. Nie odpusci mi[emoji3]

A pozniej bylismy z enkiem obejrzec i zamowic nowe auto dla niego. Bo to co ma to wersja sportowa i z tylu moga siedziec tylko 2 osoby tzn mieszcza sie 3 ale pasy sa dla dwoch i ta 3cia osoba nie za wygodnie siedzi. I zamowilismy nowe 5cio osobowe kombii, zeby bagaznik tez byl wiekszy. Jednak bedzie dopiero gdzies we wrzesniu. Enek przejechal sie na porobe podobnym autem i juz sie jara[emoji3]

Zraz ide mloda do zlobka odporowadzic i na paznokcie lece. W koncu. Bo wygladaja fatalnie...

Love wspolczucia z tymi lokatorami. Powiedz mi ze rozumiesz ze nie jest tak latwo cos znalezc ale mieli naprawde duzo czasu i teraz to juz naprawde ostatnie dwa tyg i maja sie wyprowadzic. Ty zaraz rodzisz i chcesz w koncu w spokoju sie przygotowac i wyciszyc i wykorzystac ten czas aby pobyc naprawde we trojke, bez nikogo wiecej.

Borysiatko dobre wiesci[emoji3]
A co ci powiedzial nt tego cisnienia?
 
reklama
Hello dziołchy.
A ja pół nocy spałam na dworzu. Na balkonie. I to była najlepsza nic ostatnich dni! (Nawet mysz mi nie przeszkodziła haha) [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2] wiec jest power dziś!


Borysiatko, dziecku brudnnie przeszkadza ;)
Jak moi sa
W
Polsce na wakacjach i Rez latają po
Polach cały dzień, zdarzyło im sie nie udać położyć do łóżka haha i np położyli brzuch a nóżki jeszcze na ziemi były i zasnęli haha
Chyba mam gdzieś zdjęcie nawet.

Akuku, współczuje takiej nocy!
 
Mam coś dla naszych doświadczonych mamuś na dobry początek dnia! [emoji16] ImageUploadedByForum BabyBoom1435652041.850829.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435652041.850829.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435652041.850829.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 51
Zuzzi kolejka w sklepie tylko jak bez dzieci haha.. ale przewaznir jet pospiech by wrocic do domu..
Ja ostatnio mowilam zr chcialabym do szpitala trafic :p na kilka dni haha. Podali by obiad pod nos.. zmirnili posciel... nic by mnie nir interesowalo haha.. wakacje w szpitalu...
 
Czeeesc!

Przezylismy lot a teraz jakos przezywamy upaly.

Mam nadzieje, ze u Was i Maluszkow wszystko w porzadku.
Wczoraj mialam USG, maly juz odwrocony glowna w dol w pelnej gotowosci :)
Prawdopodobnie urodze wczesniej, bo maly nie ma powoli miejsca juz! :)
Teraz wazy 2250 i jest 2-3 dalej jesli chodzi o wielkosc i rozmiary :)

Mamy teraz maly dylemat,
mamy polowe blizniaka swoja w PL 150 m2, zastanawiamy sie czy nie wziac sie za wykonczenie i przeniesc sie z UK do Anglii, z Austrii zrezygnowalismy :)
Takze decyzje musimy podjac do jutra wieczora, wielki dylemat :)
Uciekam sie opalac!
Milego dnia dziewczyny! :tak::-)
 
Zaczął się 32tyd ;)
Jakoś teraz bardzo wolno mijają te dni.
I zaczęły się upały, jedyny plus tego że mogę zrobić prania dla córeczki i raz dwa wyschnie ;)
A dziś ostatni dzień zajęć w szkole rodzenia, bedziemy się uczyć jak prawidlowo przestawiać dziecko do piersi, ciekawe ile z tego wyniosę.

A dzisiejsza noc minęła dziwnie dovrze, pomimo jednego bolącego skurczu w łydce.
 
My jesteśmy po wizycie u lekarza, wyniki dobre i wszystko jest jeszcze zaciśnięte więc jest ok, w czwartek USG więc pewnie dowiem się coś więcej. Mam już 12 kg na plusie :szok: a jeszcze 2 miesiące mi zostały.. maskra, w pierwszej ciąży ogólnie przytyłam 12 kg.
Moja córcia dzisiaj ma pierwszy dzień wakacji więc nie siedzę w domku sama tylko we dwie i od rana w ogródku w piaskownicy się bawimy :)
 
reklama
Do góry