reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Kasietta ja też torbę pakuje od kilku tygodni i jakoś nie mogę się za to zabrać..

A dzisiaj jakoś nie mam humoru.. Juz mnie zaczyna irytować to ze wszyscy maja w dupie to ze jestem w ciąży.

Do tego dzisiaj strasznie gorąco, aż mi słabo jest
 
Dzień dobry :-)

Anney - to jest pomysł żeby spać na dworze :-D tylko mamy mały balkon i musze ogarnąć jakiś niewielki materac :-D

Zuzagk - o to poważny dylemat macie.. Z UK do Anglii?

Ja miałam kiepska noc bo córcia nie chciała spać od 1 do 2.30.. Pić i mama..
No i chyba się wezmę za odpieluchowanie, szkoda żeby w takim upale latala w pieluszce.
No i my też przynajmniej godz, dwie dziennie na basenie..
 
Hej mamuśki! Jak ja dzisiaj dobrze spałam, dopiero przed chwilą wstałam, teraz wlewam sobie chłodnej wody, bo upał jest. Torby wczoraj spakowala ale jeszcze muszę dokupić rzeczy apteczne. No i dzisiaj zaczęliśmy 35 tydzień!;)

Beata, a nie możesz w jakiejś bluzce wejść albo szalu, jak nie masz kostiumu, bo szkoda marnować taką przyjemność;D

Lucere nasz biedaku;( teraz nie możesz się wyspać, bo starsza wola, a potem malenstwo

Zuzzi, to extra, że udał wam się lot bez większych problemów. Z uk do anglii czy pl? Bo nie zrozumiałam ;p
 
Lidia pomyliłaś mnie z zuzagk [emoji12]
Ja dziś dobrze spałam. Właśnie wrzuciłam pierwsze pranie Aleksa [emoji16] i zaczynam pakować torby dla nas. Mi też brakuje kilku aptecznych rzeczy. U nas nie ma upału więc miło mi się siedzi na balkonie w 23'C [emoji4]
 
Na tarasie to bym się nie odważyła spać :):) przerażałby mnie każdy dźwięk, że to jakaś mysz albo coś innego :p

Ja to ciągle nie mogę się męża doprosić żeby mi zniósł kartony z rzeczami po córci (bo jeszcze mam przecież duuuużo czasu) więc ciągle nie wiem czego nam brakuje i co trzeba dokupić a po drabinie z kartonami nie odważę się schodzić :D:D
 
Witajcie Dziewczynki , ja dziś miałam fatalną noc, nie mogłam w ogóle zasnąć ,od 23 do 2 byłam 4 razy w toalecie masakra jakaś!!!Później już przestałam liczyć!Teraz siedzę przy kawce i staram się jakoś funkcjonować, tym bardziej że córcia w domu, obiecałam jej trochę wolnego od przedszkola. W piątek mieli zakończenie roku.
Nadchodzą upały podobno, ja póki co czuję się ok, brzuch mam nieduży i nie puchnę, ale zobaczymy co będzie na końcówce. Tylko te noce i ciągłe parcie na pęcherz w dzień :-(
 
reklama
Anney - u mnie to napewno do września będzie nie do zniesienia.. Gorsze jest to że lubię spać w ciemności, a na dworze jednak ciężko o to..

Beata - włóż cokół :-) jeśli to przydomowy basen to przecież spokojnie możesz być w jakimś szalu czy dłuższej bluzce :-)

Lidia - teraz tylko w tym tyg ja wstaje do córki. Normalnie mąż do niej wstaje, ale teraz wyjechał na tydz. Wiec zanim się młody urodzi mam nadzieje trochę pospać :-)
 
Do góry