reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ruda niestety u mnie co porod to inaczej.. ale raczej nie chce panikoeac wiec nastawiam sie na skurcze e najblizszym czasie.. a co bedzir to zobaczymy..

Panikara.. z cala 3 nie pojade na izbe hehe.. uspokoilo sie. Skurcze sa ale zadziej. Ja na szpital ti jak sa bardzo bolesne regularne i jak wpdy odejda ..tak to nie ma co ;)
Wpolczuje akcji z bbcia ;/


Ja elasnie ogarniam ciuchy dla malej..bo juz mam stracha..sikan po gaciach haha
 
reklama
A ja kochane mam pd śniadania taka zgagę, chyba druga w tej ciazy, ale taka mocna ze dajcie spokoj az mnie momentami cofa :( zjadłam jakos jogurt i ledwo żyje tak mnie meczy ..

A mały moj dzis jakis leniwy malo co go czuc.. Ogólnie juzb radzi wysoko czuje nogi.. Jak sie rozciągnie to wow..
 
Love...mam taki sam nastrój...
Jestem mega wkurw... Ryczec mi się chce...
Jesteśmy od piątku na urlopie. Jeździmy nad morze do rodziny M, zawsze wszystko ok.
Teraz jest tak, że przekladaliśmy urlop przez pracę. No ale już jesteśmy. I dziś już telefony z pracy. Nie wiadomo czy nie będzie musiał wracać. A druga gorsza sprawa to tutejsza ciocia zaprosiła teraz Ba kilka dni druga ciotke, której nie znoszę. Pisałam Wam kiedyś o świętach z nią. No i Ona przyjeżdża za dwa dni. Będziemy mieli ogon wszędzie, na plaze, na obiad, wszędzie... Mój M ma dziś imieniny a ja mam taki okropny nastrój...
 
Kruszka nie pozwól wrednemu babsku zepsuć urlop!
Ja dziś łam na wizycie i tak: nerki małej w porządku, mała jest mała, ale mieści się w normach tzn zaczynam 34 tydzien a mała ledwo 2 kg waży i jeszcze sie nie odwróciła. Macica, wody, łożysko wszytsko dobrze. Nastepna wizyta za 3 tygodnie, oby tylko mała sie odwróciła
 
Bunia witam w klubie ! Mnie tez zgaga meczy ..dzis od obiadu ;/ a na obiad byla pizza ( m sobie zayczyl bym zrobila )

Lovr masakra z tymi lokatorami ;/ wspolczuje Ci.

Kruszka powiedz ciotce dosadnie ze wy spedzacie wakacje sami.. a jak bedziecie chcieli by z wami gdzis szla to zaproponujecie...wrr

Borysiatko trzymam kciuki by mala sie obrocila. Cos te dziewczynki psotne sa ;)

Ja wlasnie wstawilam druga pralke ciuszkow malej.. w pierwszej same spiochy i body ... hahaha duuuzo tego mam...

Dobra kochane ide spac bo m po nocce bedzie odsypial wiec bedzir potrzebowal ciszy..a ja cierpliwosci do mojej gromadki.

Dobranoc ;)
 
reklama
Evelinkua!!!! Trzymaj sie kochana, i staraj nie drapac po brzuchu.

Lidia, przykro z powodu babci.

Zuzzi, jak lozeczko? Skladacie?

Love, pogonic towarzystwo, inaczej teraz bedziesz zeby zaciskac a potem kazda impreza rodzinna i spotkanie bedzie dla ciebie udreka. Lepiej teraz oczyscic atmosfere...

Kruszka, poszukaj plusow. Za kilka dni ma byc super pogoda. Kup stopery do uszu na gderanie ciotek? Albo zostaw z nimi malego i rozerwijcie sie z mezem sami? A mezowi moze namaluj perspektywe, ze bez niego nie dasz rady. Albo daj Franiowi jego komorke do zabawy w lazience, lubi puszczac lodki?

Borysiatko, super, ze nerki ok. Waga sie nie przejmuj, ty tez jestes chyba drobna, co? Mi radiolog ostatnio tlumaczyl, ze na tym etapie to kazdy w swoim tempie rosnie. Lucalew tez sie ostatnio denerwowala i znowu wszystko ok... A jak cisnienie? Poprawilo sie po usg?

Co do narzekania, to jeszcze kilka tygodni zrzedzenia przed nami.
Mnie dzis taki doplyw hormonow zlapal, ze 30 min wisialam na infolinii w banku. Jutro supervisor ma do mnie dzwonic...
 
Do góry