reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dziś w rozmowach z mężem zaczęłam używać na przemian zdrobnień Olek i Aleks. Za każdym razem się uśmiechał a na koniec dnia powiedział że jak chcę to mogę mówić na niego Aleks [emoji16] Nie wiem czy pamiętacie jaki mieliśmy problem z imieniem? Tak więc wygląda na to że nasz synek będzie Aleksander![emoji7]
 
reklama
Lunera dokładnie każde spotkanie rodzinne będzie udręką.. Tymbardziej ze to chrzestny naszego synka..czasami zaczynam żałować..
 
Love, nosz dziady! Podpisuje sie pod lunera.

Zuzzi, gratuluje wyboru imienia :)
Evelinka, jesteś moja bohaterka!!!

Borysiatko, niech sie mała obraca! Trzymam kciuki!!!

Anja znów nie śpię.
Tylko ze
Poznałam przyczynę mojej bezsenności.

Brak
Tlenu.

Ja zawsze musiałam mieć niska temperaturę i dobrze wywietrzony pokój do spania.

Śpimy przy totalnie otwartym oknie, ale mimo wszystko za
Mi powietrza mam.

Poszłam jakiś czas temu do ogrodu i sie położyłam. W
Mement bym zasnęła! Gdyby nie myszy brerrr. Wiec wróciłam do domu i leze.....
 
A ja dalej walczę. Jeszcze tylko dziś, jutro i niedziela!!!!

A mnie po wczoraj tak bolą plecy ze aż nogai dretwieje (na nerw mi pewnie naciska) . Nie mogę sobie miejsca znaleźć siedząc. Coś strasznego.
 
Ostatnia edycja:
Czemu zjadło mi pol posta?
Eh ..

Chodziło mi o to ze ja sie kładę, zgaga zelzala wiec mam nadzieje ze uda mi sie zasnac.. Ale mnie wymęczyło cały dzien ze az mnie cofało..
 
Pupui ostatnie dni.. trzymaj sie ;)

Anney Tobie malo tlenu a mnie mala sie kotluje.. chyba znowu sie obrocila..
O tego nie moge spac jak m na nocce co chwile sie budzilam i sprawdzalam czy juz jest... teraz m spi a js czekam az mala w brzuchu przestanie sie wiercic..
Za godz emil wsranie..bosssko..
 
reklama
Ja dziś też jakoś gorzej spałam. Budziłam się często, a to wszytsko przez to, że zamienilismy się z M na miejsca. Do mnie wczoraj z moim tata przyjechał chrześniak w odiwedziny no i tak już został na noc, bez ciuchów na zmiane i piżam. Dobrze, że mieszkam na wsi, to nikt nie , bedzie widzial jaki brudny, bo bylismy wczoraj na rybach i trawę kosilismy:) Chyba się wczoraj zmęczył, bo jeszcze śpi:)
 
Do góry