reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
A my córkę prawie od razu mieliśmy, nawet nie zdążyliśmy się porządnie postarać :) za to drugi raz już nie poszedł gładko, prawie 3 lata starania bez skutku i jak już odpuściliśmy to nagle dwie kreski :) mówią że tak bywa a my jesteśmy na to żywym przykładem :)
 
Bo tak jest i ja tez jestem przykladem :D pierwsza ciaza wystarana, tyle lez wylanych nad testami i jak odpuscilam to az nie wierzylam ze to prawda ze widze dwie kreski :o a ta ciaza tak jak mowie jest psikusem i prezentem na nasza rocznice slubu i rocznice naszego zwiazku :D kompletnie sie nie spodziewalam :D
 
A za drugim razem to nawet nie liczyłam jak długo czekaliśmy.. Bo my raz się zabezpieczalismy a raz nie :D tez z nastawieniem ze jak się uda to super :)
 
My tez od sierpnia sie staralismy tylko ze my juz starszawi bo ja mam 33 a moj 45 wiec dopiero za 4 cyklem sie udalo i to podczas pobytu w Szwajcarii gdzie obchodzilismy nasza rocznice :-)
 
Kasietta dobrze ze z mama masz dobry kontakt tak jak dziewczyny pisza uznaj to za gafe i sie nie przejmuj. Ja z moja tez mam bardzo dobry kontakt co prawda nie widzimy sie codziennie ale prawie codziennie rozmawiamy i to min 30 minut ale tez potrafimy sie na siebie pogniewac bo niestety mamy w wielu kwestiach rozne zdanie ale kontakt i tak bardzo dobry :-)

Magdus oj wiem co przezywasz niby ciaza coraz starsza a u mnie bynajmniej strach wcale nie mniejszy i jak Michas jest malo aktywny mimo zaczepek to odrazu detektor idzie w ruch a on poprostu spi spioszek jeden. Dzis za to od rana daje czadu ze nawet zjesc nie moge bo tak sie wypycha heheh ale i tak to kocham :-)

Zuzzi wlasnie mialam pytac jak na imprezie ale czytam ze super :-) Ja tez w pierwszym momencie myslalam ze za duzo ale w sumie mi sie to podoba i kolory i te bajkowe postacie. Chcemy tylko na jednej malej scianie tam gdzie bedzie lozeczko ale jeszcze ogladamh inne opcje, ta jest jedna z opcji :-)

Akuku mhm to nie wiem jak Ty to robisz? Moze opisz w mtorym miejscu sie klujesz. Nie wolno wyciskac krwi. Z ktorego palca sie klujesz, czy masz czyste rece. Te paski byly nowe? Do kiedy sa wazne? Mnie czasem sie zdazy ze mam roznice w kluciach ale mowie nie wiecej niz 10 jedostek ktore sa dopuszczalne ale u Ciebie jest cos nie tak.

A mysmy sie nigdy nie zabezpieczali i tez jakby bylo to by bylo a jak nie to tez ok wiec I ciaza niespodzianka ze po tylu latach nie zabezpieczania sie ale bardzo sie ucieszylismy oboje. Nie zabezpieczalismy sie tez dlatego ze ja z policystycznymi jajnikami uslyszalam zd moze byc tak ze tylmo in vitro. Niestety jak wiecie w zeszlym roku stracilismy malenstwo i chwile po zabezpieczalismy sie zeby odczekac bezpiecznie z 3 cykle i po 3 sie udalo odrazu az w szoku bylam ale tez bardzoooo szczesliwi :-)

Amawell my tez staruszki ja w sierpniu 34 a moj M 44 :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja sie tyle nasłuchałam od koleżanek,że cięzko im zajść,że się starają niewiadomo ile czasu i nic,że w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać. Chcielismy po kościelnym slubie sie starać, ale ostatecznie udało mi się Mż namówić aby się nie zabezpieczać, w sumie namówić to za duże słowo, on sam stwierdził,że najwyższa pora. Byłam mega szczęśliwa,że tak szybko nam sie udało zmajstrować synka.

Zuzzi też mam jutro wizyte, moja ostatnia u prywatnego, muszę go poprosić o L4 tylko na 2 tygodnie, bo umówiłam się,z lekarzem NFZ,że dalej on bedzie mi wypisywał. Może uda mi sie prywatnego namówić na usg i zdjęcię bużki-zobaczymy. Dziewczyny a propo zmiany lekarza tzn rezygnacji z tego u ktorego się zaczęło chodzić to czy ja muszę od niego wziąść zaświadczenie że prowadził moją ciążę od 7 tygodnia (do becikowego) , czy ten lekarz co zostaje może mi wypisać za całość leczenia?
 
reklama
nam sie udalo od razu po pierwszym miesiacu staran - jeszcze bawilismy sie 2 dni przed owulacja, a w dzien owulacji stwierdzilismy, ze nam sie nie chce i wolimy obejrzec film, a tu sie okazalo, ze prosze :-D

Lilijka - ja mam ten sam problem. u jednej potwierdzalam ciaze a u 2 babki w 11 tyg bylam, a przeciez trzeba do 10.... takze ma skserowana kartoteke w razie czego do becikowego.
 
Do góry