reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Haha Beata.. To u nas było tak ze mieliśmy ślub ustalony na czerwiec..ale po jakimś czasie się okazało ze w ciąży jestem i termin na maj.. Wiec musieliśmy przełożyć ślub na listopad :D
 
No własnie , długo się staraliście? My postanowiliśmy się niezabezpieczać od sierpnia, ale nie nazwę to staraniem się, bo nie wyliczałam dni owulacji, po prostu się nie zabezpieczaliśmy mając świadomośc,że jeśli zajdę to super, jeśli nie teraz to póżniej. No i w sumie w listopadzie spojrzałam w kalendarz i wyliczyłam sobie dni owulacji i akurat wtedy zaszłam. Sama byłam zdziwiona,że od razu sie udało :D
 
Lilija my robiliśmy tak samo jak wy, z takim samym nastawieniem i normalnie chyba z 90 procent kobiet w ciągu roku tak zachodzi a u nas 3 lata to trwało..aż juz powoli zaczęłam myśleć ze nam się nigdy nie uda..
 
To ja mialam 20 lat jak wychodzilam za maz :p i to nie skonczone bo urodziny 22ego a slub 4ego sierpnia :D ale jestem ze swoim od gowniarza, wiedzielismy czego chcemy od zycia.
Zaczelismy sie starac o dzidzie w 2012 ale dopiero po 2 latach sie udalo no i wiadomo jak sie skonczylo. A ta ciaza to jest przypadek i tyle haha :D nie zabezpieczalismy sie to fakt ale nie zwracalam uwagi na plodne czy nie no i w ogole nie bylam jeszcze wtedy gotowa a tu psikus :D
 
My od ślubu antykoncepcja wet i od razu w ciąży bylam:-D
Za drugim razem tez ledwo odstawilam anty a w drugim cuklu zaszlam. Aż się balam że za szbko po tabletkach i balam się że będą blizniaki:-D no także my musimy teraz bardzo uwazac bo jacyś bardzo plodni jesteśmy:-D
 
reklama
Do góry