reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kasietta ah te mamy.. czasem najpierw powiedza apozniej pomysla ;p
Ja tez bym chciala poskakac na trampolinie z dziecmi co nie oznacza ze nie chce dziecka ;) ba duzo bysmy teraz chcialy a nie mozemy.

Lucalew powiedz mi jak to jest jak mierze te cukry to po kazdym posilku ? Jak zjem loda to tez mierzyc po godzinie ?
Dzis na czczo mialam 108 po godz od sniadania 119 .. teraz jeszcze nic nie jadlam ..niedlugo zjem obiad i wtedy godz od obiadu tak ?
I powiedz mi jak to jest jesli raz wychodzi mi np 109 a na drugim pasku z tej samej probki krwi tzn nowy pasek ale z tego samego uklucia wychodzi wiekszy wynik to co ? Bo ja juz nie wiem czy ja to dobrze robie.

Mala ma czkawke

M spi z Emilkiem ..maly galgan ostatnio o 5 rano wstaje ! No wykonczy mnie kiedys ;p

Alex na urodzinach u kolezanki zaraz jade go odebrac.

Zjemy obiad i na plac pojdziemy znowu.

Milego dnia brzuchatki ;)
 
reklama
Dziewczyny znalazlam fototapete nad ktora sie zastanawiam, jak Wam sie podoba?
Fototapeta MORSKA PRZYGODA DWA - Fototapety - TwojeFototapety.pl - Zaczarowany Świat Fototapet

Akuku mierzysz na czczo tzn jak wstajesz myjesz rece i suszysz porzadnie i norma jest do 90 i wtedy mierzysz 1h po glownych posilkach tzn po I sniadaniu, obiedzie i I kolacji. Ja to jeszcze mierze po innych i przed posilkami bo biore insuline i sparwdzam czy czasem nie mam za niskiego. Oprocz tego zaleca sie zeby mierzyc o 22.
Z tego co piszesz to masz rano nie fajne te cukry mhm tzn na czczo. Po posilku po 1h norma to 120.
Jesli masz o 10 jednostek roznicy to tak moze byc ale nie mierz z tej samej kropli jak juz to z drugiego opuszka. Ja czasem tez mierze 2 razy jesli wynik wydaje mi sie zbyt niski lub za wysoki ale z dwoch palcow.
Wazne zeby nie kluc kciuka czy 2 palca tylko najlepsze sa opuszki 3 ostatnich palcow i pamietaj zawsze myj rece i wycieraj do slucha. Po lodzie tez sobie sprawdz zeby sie nie okazalo ze Ci wybija ze 160 bo wtedy zakaz lodow. Ja po lodzie smietankowym nie duzym mam cukier ok aczkolwiek staram sie nie jesc, chociaz dzis moze tez sie skusze albo zjem wieksza porcje truskawek.
 
Też zazdroszczę dziewczyną które mają dobry kontakt z mamą. Mi niestety tego brakuje, nawet jak byłam mała to nie potrafiła ze mną rozmawiać, mam nadzieję że będę mieć lepszy kontakt z moją córką i będzie mogła na mnie polegać.
Nawet o ciąży to pierw poza mężem powiedziałam mojej siostrze, jej mogę więcej powiedzieć niż mamie.

Będę robić wszystko by moja córka kiedyś mogła powiedzieć - moja mama jest najlepszą przyjaciółką i mogę jej o wszystkim powiedzieć.

Od roku mieszkamy dalej od rodziców, więc widujemy się i tak co 2tyg, oni do nas przyjeżdżają. A teściową mam bardzo daleko..
Jakoś ostatnio mnie też dół chwycił bo nie mam żadnych tu przyjaciół, rodziny żeby mieć kogoś poza mężem.. jakoś smutno.


lucalew fototapeta jest super! Mi się udało kupić 4 naklejki 80x50 po 2,5zł :) Bo i tak wynajmujemy dom, jak będziemy na swoim wkońcu to wtedy chce jakoś super ozdobić pokój dziecka.
 
Kasietta nie przejmuj sie. Po czesci dzialaja nasze ciazowe hormony a po czesci mama przesadzila. Ja uwszam ze dziecko to indywidualna sprawa kazdej z nas i poza nami i naszymi facetami w tej kwestii nikt nie ma prawa sie udzielac. Mojej kolezance tesciowie powiedzieli ze szkoda bylp 5zl na prezerwatywy to teraz maja :o
Moja na cale szczedcie bedzie miala dlugo wyczekiwana wnuczke wiec tez ma troche inne podejscie.
Lucynko super! I przede wszystkim ma duzo zywych kolorow a maluchy uwielbiaja miec na czym oko zawiesic :D
Akuku moja kiedys rekord pobila - 5 czkawek w ciagu dnia :D
Dziewczynki wczoraj masakra najpierw te uplawy, panika moj mowi 'ja nie jestem gotowy!' Hahahaha lalam niesamowicie :D jakbym ja byla gotowa haha :D potem na detektorze mialam wrazenie ze zwalnia jej puls ale z perspektywy czasu mysle ze po prostu zasialam panike po calej chalupie i slyszalam juz co 'chcialam' slyszec. A potem popoludniu mala sie rusza fajnie, dostala czkawki i nagle zaczela tak gwaltownie sie ruszac i po czkawce :o co zwykle 15 min. Ja juz najgorsze mysli, ze pewnie sie udusila itp itd booooozeeee. Ale po jakims czasie zaczela znow sie wiercic i wieczorem tetno miala prawidlowe a wiec dopiero wtedy odetchnelam. A dzis z rana dziec mnie kopem w zebro obudzil takze wszystko wrocilo do normy :D ale co ja wczoraj sialam to moje haha :D
 
Lucalew tapeta jak dla mnie zbyt intensywna i dużo się dzieje, ale taki mam gust więc nic nie poradzę. U nas będą naklejki na ścianie które już w wyprawkowym pokazywałam. Wcześniej miała być tapeta w paski ale zrezygnowałam właśnie dlatego że aż mi się mieniło w oczach. A tania była. Ale takie drogie jak mówisz też widziałam.

To ja się dołączę do zazdrośnic [emoji6] o fajny kontakt z mamą.

Kasietta dokładnie tak jak pisze Lilija. Macie na codzień dobry kontakt to uznaj to za gafę i olej.

Jeśli chodzi o upały to właśnie leżę i nic nie robię tak mi gorąco. W nocy ani ja ani mąż nie mieliśmy ochoty na kołdrę więc robiła za mur między nami [emoji6] Dochodzę do siebie po wczorajszym weselu koleżanki. Uff na szczęście mimo tańców i ogólnego przeciążenia moje plecy są ok. Panna Młoda piękna, w kościele ksiądz przynudzał aż miło [emoji6], a wesele w pięknej sali w boskim ogrodzie. P
Podsumowując marzenie koleżanki się spełniło. Marzyła o tym od paru lat. Do tego od dawna chce mieć ze swoim dziecko a ma tylko 24 lata!!! [emoji4] Znowu miałam fun club bo już taki duży brzuch a ja tańczę i się uśmiecham [emoji41]
Niestety stopy mi spuchły ale warto było.
 
Lucalew teraz po godz od oboadu z jednego balca pokazalo 67 drugi pomiar z tego palca 87 a z malego palca 106..i co mam myslec ?
 
reklama
Loveboiled WOW!!! Ja miałam wtedy jeszcze fiu bździu w głowie [emoji13] Nie każda kobieta jest tak wcześnie na to gotowa. No i fart że tak szybko znalazłaś swojego księcia. Ja się trochę naszukałam, bo poznałam Cezarego jak miałam 26 lat. Ślub był jak 28 lat i dziecko 30 [emoji4]
 
Do góry